خانه آخرین خبرها سریال Gone Baby Gone (رفته عزیزم رفته) ساخته می شود

سریال Gone Baby Gone (رفته عزیزم رفته) ساخته می شود

۰
فیلم Gone Baby Gone (رفته عزیزم رفته)

بیاتومگ – سرانجام تولید قسمت آزمایشی سریال Gone Baby Gone (رفته عزیزم رفته) رو به جلو حرکت کرد، چراکه شبکه فاکس تایید کرده کارگردانی برای سکان‌داری قسمت آزمایشی این سریال پیدا کرده است. این قسمت آزمایشی بر اساس رمان کاراگاهی محصول سال ۱۹۹۸ نوشته دنیس لهین می‌باشد و بر روی دو کاراگاه خصوصی به نام‎های پاتریک کنزی و آنجلا گنارو تمرکز دارد. این دو وظیفه می‌یابند تا به بررسی ناپدید شدن یک دختر جوان بپردازند و به آرامی وارد معمای بزرگتری می‌شوند.

در سال ۲۰۰۷، اقتباسی سینمایی از این رمان به کارگردانی بن افلک ساخته شد. این اولین کارگردانی افلک بود. این فیلم موفقیت‌آمیز بود و تمجید منتقدان را برانگیخت و امی رایان برای بازی در این فیلم، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل زن اسکار شد. به همین دلیل، جای تعجب ندارد که اقتباسی دیگری از این رمان ساخته شود، با این تفاوت که این مرتبه، این رمان برای یک سریال مورد اقتباس قرار می‌گیرد.

فیلم Gone Baby Gone (رفته عزیزم رفته)
فیلم Gone Baby Gone (رفته عزیزم رفته)

شبکه فاکس کارگردانی برای قسمت آزمایشی سریال رفته عزیزم رفته پیدا کرده است. این کارگردان، فیلیپ نویس می باشد که کارگردانی فیلم‌های Patriot Games (بازی پاتریوت)، Salt (سالت) و The Giver (بخشنده) را در کارنامه دارد. نویس قبلا همکاری دیگری با شبکه فاکس داشته و دو قسمت از سریال The Resident (مقیم) را برای این شبکه کارگردانی کرده است.

قسمت آزمایشی سریال رفته عزیزم رفته، توسط یکی از خالقان سریال Black Sails (بادبان‌های سیاه)، رابرت لوین، نوشته خواهد شد. هنوز عنوانی رسمی برای این سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *