بیاتومگ – سرانجام پس از ماه‎ها گمانه‌زنی، تایید شد که فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) دارای یک پرش زمانی بزرگ می باشد. سریال ترس از مردگان متحرک همیشه در سایه سریال مردگان متحرک قرار داشته، چراکه در سریال ترس از مردگان متحرک، ما شاهد اولین روزهای شیوع بیماری می باشیم.

سریال اصلی از هر سمت و سیاق دارای برتری بوده ولی به لطف ورود کاراکتر مورگان جونز با بازی لنی جیمز در فصل چهار سریال ترس از مردگان متحرک، این موضوع قرار است تغییر کند. نه تنها لنی جیمز پرطرفدار در کنار دیگر بازیگران سریال ترس از مردگان متحرک همچون کیم دیکنز، فرانک دیلان و بازیگر تازه‌وارد مگی گریس، اثر خود را بر روی این سریال خواهد گذاشت بلکه او داستان را به آینده و به دور از پایان نفس‌گیر و تکان‌دهنده فصل سوم سوق خواهد داد.

سریال Fear The Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)
سریال Fear The Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)

کمیک‌های مردگان متحرک ساخته رابرت کرکمن نیز همانند سریال‌های سینمایی آن مهم می‌باشند. در پایان یکی از نسخه‎های اخیر کتاب‌های کمیک، رابرت کرکمن در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در مورد همگذری این دو سریال و ورود مورگان به سریال ترس از مردگان متحرک اظهار داشت که ما به این همگذری امیدواریم و تایید کرد که این دو دنیا، بیشتر از قبل به یکدیگر نزدیک خواهند شد. او گفت:

“نیمه دوم فصل ۸ سریال مردگان متحرک به طور مستقیم منجر به فصل ۴ سریال ترس از مردگان متحرک می شود که سریال را به روش بسیار جالبی تکان خواهد داد. بنابراین، حتما این فصل سریال را تماشا کنید.”

یکی از نکات بزرگی که از سخنان رابرت کرکمن می توان متوجه شد، این می باشد که او به طور غیرمستقیم از زنده ماندن مورگان در طی جنگ تمام عیار میان نیگان و ناجیان در مقابل دیگر جوامع در نیمه دوم فصل ۸ سریال مردگان متحرک خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *