خانه آخرین خبرها دواین جانسون برای بازی در فیلم Red Notice (اعلان قرمز) دستمزد ۲۰ میلیون دلاری می‎گیرد

دواین جانسون برای بازی در فیلم Red Notice (اعلان قرمز) دستمزد ۲۰ میلیون دلاری می‎گیرد

۰
فیلم های The Fast and the Furious (سریع و خشن)

بیاتومگدواین جانسون ملقب به راک به دنبال آن است تا با بازی در فیلم اکشن کمدی Red Notice (اعلان قرمز)، پروژه دیگری را به کارنامه همیشه در حال گسترشش اضافه کند. در دو دهه اخیر در هالیوود، دوران ستاره‎های سینما به‌تدریج در حال محو شدن است، با این وجود، پروژه‌ها عادت کرده‌اند تا مبتنی بر قدرت‌ بازیگران همچون تام کروز یا ویل اسمیت باشند، ولی اکنون، صنعت سینما در مورد شناخت نشان و برند می‎باشد. کروز ممکن است همچنان یک ستاره سینما باشد ولی بازی ناامیدکننده‌اش در فیلم‎های اخیرش همچون The Mummy (مومیایی) نشان داد که حتی او نیز در مقابل تغییر گرایش‌ها آسیب‌پذیر است.

یکی از چندین استثنای این رویه، دواین جانسون می‌باشد. از زمان نقش‌آفرینی‌اش در فیلم Fast Five (سریع ۵)، فروش فیلم‎های این بازیگر در گیشه به طور فزاینده‌ای افزایش یافت و اعتیاد او به کارش به معنای آن است که او در هر سال، چندین پروژه در حال تولید و فیلمبرداری دارد.

فیلم های The Fast and the Furious (سریع و خشن)
فیلم های The Fast and the Furious (سریع و خشن)

همیشه انتظار می‌رفت که فیلم Jumanji: Welcome To The Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) در گیشه عملکرد خوبی داشته باشد ولی هیچ کس انتظار آن را نداشت که این فیلم به فروش جهانی بیش از ۸۰۰ میلیون دلاری دست یابد. همین موضوع سبب شد تا ساخت دنباله این فیلم سرعت بگیرد. فیلم‌های دواین جانسون ممکن است همیشه با پذیرش گرمی از سوی منتقدان مواجه نشوند ولی او ثابت کرده که همچنان در این دوران مدرن، می توان یک ستاره سینما بود.

جانسون در حال حاضر یکی از بیشترین پرداختی‎ها در میان بازیگران جهان را دارد و اکنون، در گزارشی تازه، مشخص شده که او برای بازی در فیلم اکشن کمدی اعلان قرمز انتظار دریافت دستمزدی بیش از ۲۰ میلیون دلار را دارد. در حال حاضر کمپانی‎هایی همچون سونی، پارامونت و لجندری بر سر بدست آوردن حقوق این فیلم در حال جدال هستند. کارگردانی فیلم اعلان قرمز را کارگردان فیلم Skyscraper (آسمان‌خراش)، راوسون مارشال، برعهده دارد. بنابر عنوان فیلم می توان گفت داستان فیلم در مورد بازداشت تحت تعقیب‎ترین جنایتکاران توسط پلیس بین‌الملل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *