بیاتومگ – امیلیا کلارک از نقشش به عنوان کیرا در فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) سخن گفته است. این فیلم پیش‌درآمد به عنوان ترکیبی از ژانر وسترن و عناصر تاریک و مبهم توصیف شده و ستاره سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) نیز در آن نقش یک زن افسونگر را به تصویر می‌کشد. در ابتدا، او یکی از اعضای جداناپذیر دار و دسته هان سولو می باشد و این دو کاراکتر، با یکدیگر در خیابان‌ها بزرگ شده‌اند. بر اساس اولین تریلر منتشر شده برای این فیلم، کیرا شخصی است که هان سولو را از همه بهتر می‎شناسد و ظاهرا چهره رذلی به خود گرفته تا متناسب با توبایاس بکت و جمعیت تبه‌کاران و جنایاتکاران باشد.

همانند فیلم Rogue One (یک سرکش)، برخی از کاراکترهای اصلی فیلم هان سولو، کسانی هستند که هرگز در فیلم‌های سه‌گانه اصلی جنگ ستارگان به آنها اشاره نشده و همین، تقدیر و سرنوشت نهایی آن‎ها را مرموز کرده است.

فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)
فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)

در مصاحبه‎ای تازه، امیلیا کلارک از جزییاتی در مورد کاراکترش سخن گفته و کاراکتر کیرا را به عنوان یک معما توصیف کرده که در شکل دادن به شخصیت هان سولو تاثیر دارد. این بازیگر از اینکه اتفاقی میان این دو کاراکتر رخ داده، آگاه می‌باشد و اشاره کرد که احتمالا این یک توسعه داستانی در فیلم است. او گفت:

“اتفاقاتی باید رخ بدهند تا بر روی او [هان سولو] به عنوان یک شخص تاثیر بگذارد و او را تغییر بدهد ولی بر خلاف ما، طرفداران در این مورد او [کیرا] چیزی نمی دانند. پیچ و تاب‎هایی رخ می‎دهد و این تصور عالی از اعتماد، اینکه به چه کسی اعتماد دارید و چطور اعتماد می کنید؟ و هر کدام از کاراکترها در کدام سمت مسیر قرار دارند؟ وجود دارد، یا قرار است وجود داشته باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *