خانه آخرین خبرها واکین فینکس، جوکر دیگر دی‎سی شد

واکین فینکس، جوکر دیگر دی‎سی شد

۰
واکین فینکس در نقش جوکر

بیاتومگ – واکین فینکس در حال مذاکره برای نقش‎‌آفرینی نقش جوکر در فیلم خاستگاه Joker (جوکر) می‎باشد. تاد فیلیپس، کارگردان سه‎گانه The Hangover (خماری) و فیلم War Dogs (سگ‎های جنگی)، علاوه بر اینکه کارگردانی این فیلم را برعهده دارد، یکی از نویسندگان فیلمنامه نیز می‎باشد. بنابر گزارش‎ها، این فیلم خارج از دنیای سینمایی دی‎سی قرار دارد. نقش جوکر در دنیای سینمایی دی‎سی را جرد لتو به تصویر می‎کشد.

قبلا شایعات وجود داشت که لئوناردو دی کاپریو را به عنوان انتخاب اصلی برای نقش جوکر در این فیلم معرفی می‎کرد ولی این شایعات به جایی نرسید. واکین فینکس قبلا مشتاق حضور در فیلم‌های اقتباسی از کتاب‌های کمیک بود. او مشتاق حضور در نقش استیون استرنج در فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) و لکس لوثر در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن دربرابر سوپرمن: طلوع عدالت) بوده است.

جوکر
جوکر

بنابر گزارش‏‎ها، واکین فینکس هنوز باید مذاکرات با کمپانی برادران وارنر و دی سی را پشت سر بگذارد ولی او برای این نقش، با تاد فیلیپس گفتگو کرده و از همین جا بود که مشخص شد، واکین فینکس، انتخاب اصلی فیلیپس برای نقش جوکر است. بنابر گفته‎ها، اتفاقات این فیلم در دهه ۸۰ میلادی رخ می‎دهد و احساس و ظاهر یک فیلم جنایی درام زمخت را خواهد داشت، زیرا فیلم به بررسی مردی عادی می‎پردازد که به شاهزاده دلقک جرم و جنایت تبدیل می‎شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *