خانه آخرین خبرها بازیگران سریال Hanna (هانا) مشخص شدند

بازیگران سریال Hanna (هانا) مشخص شدند

۰
فیلم Hanna (هانا)

بیاتومگ – برای مدتی بوده که اقتباسی سریالی از فیلم اکشن درام Hanna (هانا) به کارگردانی جو رایت در حال توسعه بود و اکنون، بازیگران نقش‎های اصلی آن مشخص شده‎اند. این بازیگران، میری انوس و جوئل کینامن می‎باشند. دیگر بازیگر این سریال، ازمه کرید میلز می‎باشد که نقش هانا را بازی می‎کند.

این سریال که محصول آمازون است، تلاش‎های سازمان سیا برای غلبه بر یک دختر جوان با مهارت‎های فوق‌العاده را دنبال می‌کند. این دختر جوان و پدرش به طور مرتب از دستگیری می‌گریزند. انوس نقش مامور ماریسا را بازی می‎کند که این پدر و دختر را به‎شدت تحت فشار قرار داده، در حالی که کینامن نقش اریک، پدر سابقا ارتشی هانا را بازی می‎کند که این دختر را برای ۱۵ سال منزوی کرده و آموزشش داده است.

فیلم Hanna (هانا)
فیلم Hanna (هانا)

بنابر گزارش‎ها، کاراکترهایی که توسط انوس و کینامن بازی می‎شوند، همان کاراکترهایی می‎باشند که در فیلم هانا محصول سال ۲۰۱۱ توسط کیت بلانشت و اریک بانا بازی شده‎اند.

گرچه اقتباس سریالی از روی یک فیلم سینمایی اغلب همراه با خطراتی می‎باشد ولی سریال هانا حداقل توسط دیوید فار و ست لاکهد نوشته شده، کسانی که نویسنده فیلمنامه فیلم هانا بوده‎اند. این سریال قرار است توسط سارا آدینا اسمیت کارگردانی شود، کسی که افتخار کارگردانی دو قسمت از سریال Room 104 (اتاق ۱۰۴) شبکه اچ‎بی‎او را داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *