بیاتومگ – جی جی آبرامز اشاره کرده که فیلم پیش‌رو Cloverfield 4 (کلاورفیلد ۴) یا همان فیلم Overlord (ارباب)، فیلمی دیوانه‌وار و شگفت‌انگیز خواهد بود. در اوایل این هفته، طرفداران مجموعه فیلم‎های کلاورفیلد دچار شوک شدند، چراکه دو ساعت پس از انتشار تریلر فیلم The Cloverfield Paradox (کلاورفیلد پارادوکس) طی مسابقات سوپرباول، این فیلم بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شد. این فیلم در ابتدا به نام God Particle (ذره خدا) بود ولی سپس، آبرامز تصمیم گرفت تا این فیلم را وارد مجموعه فیلم‎های گلچینی کلاورفیلد کند.

داستان این فیلم تا زمان عرضه‌اش پنهان و مخفی بوده و چندین بار نیز با تاخیر مواجه شد و همین سبب شده بود تا گزارش‎هایی در مورد مشکلات داستانی فیلم منتشر شود. انتشار ناگهانی فیلم کلاورفیلد پارادوکس تبلیغ عظیمی بود و به عنوان حرکت تبلیغاتی جسورانه‌ای در نظر گرفته می‎شود.

فیلم Cloverfield 4 (کلاورفیلد 4)
فیلم Cloverfield 4 (کلاورفیلد ۴)

با اینکه فیلم کلاورفیلد پارادوکس بسیاری از طرفداران را ناامید کرده ولی آنها لازم نیست تا برای فیلم بعدی کلاورفیلد زمان زیادی صبر کنند. فیلم کلاورفیلد ۴ که ممکن است با عنوان ارباب خطاب شود، در ماه اکتبر ۲۰۱۸ اکران می‎شود و در مصاحبه‏‌ای با تولید کننده جی جی آبرامز، وی علاوه بر اینکه از مفرح بودن سوپرایز کردن طرفداران گفت، هیجانش برای فیلم بعدی را نیز ابراز کرد. او گفت:

“واقعا فکر نکنم که انتشار فیلم کلاورفیلد وقتی که همه از زمان انتشار آن آگاه هستند، مفرح و جالب باشد. من احساس می کنم که این معنی و روح این فیلم‎ها می‌باشد. پس، اینکه فیلم بعدی در چه موردی است و چه اتفاقی قرار است رخ بدهد، به نوعی خلاف شهود و دور از عقل است. اول از همه … فیلم ارباب، چیزی است که من مشتاق دیدن آن می‌باشم چراکه کارگردان جولیوس آوری، کار بسیار شگفت‎انگیزی بر روی آن انجام داده است. ولی به طور خاص، باید صبر کنیم و فیلم را ببینیم. ولی این فیلم، فیلمی دیوانه‎وار و شگفت‎انگیز است.”

اتفاقات فیلم ارباب در طی جنگ جهانی دوم رخ می‏‎دهد و چندین سرباز را نشان می‎دهد که با نیروهای فراطبیعی که توسط یک آزمایش نازی‎ها رها شده، مبارزه می‎کنند. وایات راسل و جووان آدپو نیز بازیگران اصلی فیلم هستند. این فیلم همانند دو فیلم دیگر مجموعه فیلم‎های کلاورفیلد، در ابتدا به عنوان فیلمی جدا شروع به کار کرد ولی در ادامه، به بخشی از این مجموعه تبدیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *