خانه آخرین خبرها تیموتی چالامت به فیلم The King (شاه) پیوست

تیموتی چالامت به فیلم The King (شاه) پیوست

۰
فیلم Call Me By Your Name (با نام خودت صدایم کن)

بیاتومگ – تیموتی چالامت به جمع بازیگران فیلم The King (شاه) اضافه شد. این فیلم در مورد زندگی شاه هنری پنجم جوان است. فیلمساز دیوید میشاد توسعه این فیلم را برای کمپانی نتفلیکس در دست دارد. این اولین پروژه چالامت پس از این می‎باشد که برای بازی در فیلم عاشقانه/بلوغانه Call Me By Your Name (با نام خودت صدایم کن) به کارگردانی لوکا گوادنینو نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد در مراسم اسکار ۲۰۱۸ شد. لازم به ذکر است، خود این فیلم نیز در میان نامزدهای بهترین فیلم اسکار ۲۰۱۸ قرار دارد.

علاوه بر این، میشاد و نتفلیکس قبلا در فیلم طعنه‎آمیز و جنگی War Machine (ماشین جنگی) با بازی برت پیت با یکدیگر همکاری کرده بودند. برد پیت در زیر پرچم کمپانی‌اش به نام Plan B، تولید فیلم شاه را به همراه دده گاردنر و جرمی کلاینر برعهده دارد.

گای پیرسی، رابرت پتینسون و دیوید میشاد - فیلم The Rover (ولگرد)
گای پیرسی، رابرت پتینسون و دیوید میشاد – فیلم The Rover (ولگرد)

جو اجرتون علاوه بر اینکه در نوشتن فیلمنامه فیلم شاه به میشاد کمک می‎کند، یکی از تولید کنندگان فیلم نیز می‌باشد. او قبلا در فیلم جنایی خانوادگی Animal Kingdom 2010 (قلمرو حیوانات) به کارگردانی میشاد بازی کرده و در نوشتن فیلمنامه فیلم درام پساآخرالزمانی The Rover 2014 (ولگرد) با میشاد همکاری داشته است.

بنابر گزارش‎ها، چالامت در فیلم شاه نقش شاه هنری پنجم جوان را بازی خواهد کرد و تولید این فیلم قرار است از ماه ژوئن آغاز شود تا فیلم برای عرضه بر روی نتفلیکس در سال ۲۰۱۹ آماده شود. اتفاقات فیلم شاه در زمانی رخ می‎دهد که هنری به عنوان شاه انگلستان در اوایل قرن ۱۵ میلادی تاجگذاری می‎کند. در آن زمان، انگلستان در آستانه جنگ با فرانسه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *