خانه آخرین خبرها نقش پاول بتانی در فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) مشخص شد

نقش پاول بتانی در فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) مشخص شد

۰
فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)

بیاتومگ – همانند دیگر کاراکترهای جنایتکار فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)، جزییات تازه‎ای در مورد کاراکتری که پاول بتانی در این فیلم بازی می‎کند آشکار شده است. در حالی که فیلم‌های قبلی مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان مرتبط با جنگ‌های کهکشانی میان خوبی و بدی بوده‌اند، فیلم پیش‌درآمد سولو: داستانی از جنگ ستارگان، بیننده‎ها را به دنیای تبه‎کاران و جنایت‌کاران می‌برد.

پاول بتانی این فیلم را به یک فیلم گنگستری تشبیه کرده است، موضوعی که تاکنون در میان فیلم‎های جنگ ستارگان سابقه ندارد. هان سولوی متعجب در تلاش است تا در دنیای جرم و جنایت، آوازه‎ای برای خود دست و پا کند. بر اساس توصیفات، کاملا مشخص است که هان سولو قبل از اینکه با قهرمانان خوش‎نیت لوک اسکای‎والکر و پرینس لیا ملاقات کند، با جماعت متفاوتی همراه بوده است.

فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)
فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)

در حال حاضر می‎دانیم که کاراکتر کیرا با بازی امیلیا کلارک، قدیمی‎ترین دوست هان است ولی هان در طی مسیرش، با چهره‎ها و افراد دیگری برخورد می‎کند که در شکل دادن به او تاثیر دارند. یکی از آنها، توبایاس بکت (وودی هارلسون) است. در مقاله‎ای تازه، جزییات مربوط به سه کاراکتر جنایتکار فیلم هان سولو منتشر شده است.

بکت، مربی هان می‎باشد و این یتیم را زیر پر و بال خود می‎گیرد و به او اساس کار را نشان می‎دهد. بکت مقایسی از لانگ جان سیلور در رمان Treasure Island (جزیره گنج) می‎باشد، در درجه اول، او کهنه‎کاری در کار خود است ولی هنوز به حد اعلا نرسیده است. در تریلر شاهد هستیم که بکت در حال برنامه‌ریزی برای یک سرقت است.

کاراکتر وَل با بازی تندی نیوتون، یکی از اعضای گروه بکت می‌باشد و مدتی است که با هان همکاری می‎کند. بنابر گفته‎های نویسنده جان کسدن، رابطه میان این دو در طی زمان به مسیر جالب توجهی سوق پیدا می‎کند.

کاراکتر رییس جرم و جنایت درایدن ووس با بازی پاول بتانی، کسی است که عمیقا غرق جنایت می‎باشد و ظاهرا در راس زنجیره غذایی قرار دارد. احتمال می‎رود که این کاراکتر، شخصیت منفی فیلم باشد.

بازیگران فیلم سولو شامل الدن ارنریچ، امیلیا کلارک، دونالد گلاور، پاول بتانی، جوناس سوتامو، وارویک دیویس، وودی هارلسون، تندی نیوتون و کلینت هووارد می‎باشد و قرار است در تاریخ جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸)  به اکران در بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *