بیاتومگکریس همسوورث احساس می‎کند که به اندازه کافی نقش ثور را بازی کرده است. همسوورث با بازی در فیلم Thor (ثور) به کارگردانی کنت برانا برای خود در هالیوود نام و آوازه‎ای ساخت و از آن زمان، در چندین فیلم ثور دیگر و فیلم‎های The Avengers (انتقام جویان)، این نقش را بازی کرده است. همسوورث برای بازی این نقش، زمان زیادی را صرف بدنسازی می‎کرد ولی با هر فیلم، استعداد او در ژانر کمدی، به او اجازه داد تا در این نقش بیشتر جلوه نماید که اثر کامل آن در فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) دیده می‎شود.

در حالی که این بازیگر در گذشته و در خارج از فیلم‎های مارول، موفقیت های کم و بیشی داشته ولی ظاهرا بخت و اقبال او در حال تغییر است. نقش اصلی‎های پیشین وی در فیلم‎هایی همچون Blackhat (کلاه سیاه) و In The Heart Of The Sea (در دل دریا) در گیشه چندان موفقیت‎آمیز نبودند و در حالی که فیلم Ghostbusters 2016 (شکارچیان روح) به موفقیتی که کمپانی سونی انتظار داشت، دست نیافت ولی نقش همسوورث به عنوان منشی‎ای به نام کوین با چهره‎ای خشک و بی‎روح، تحسین زیادی را برای او به ارمغان آورد. فیلم جنگی اخیر وی نیز به نام ۱۲Strong (دوازده نیرومند) عملکرد خوبی داشته است.

فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)
فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)

قرارداد فعلی همسوورث با کمپانی مارول با فیلم The Avengers 4 (انتقام جویان ۴) به پایان می‎رسد و این بازیگر در مصاحبه‎ای که اخیرا داشته، تایید کرده که آماده گذار از این کاراکتر است. او گفت:

“ما به تازگی فیلمبرداری دو فیلم انتقام جویان را به پایان رساندیم و قرارداد من به پایان رسید. چه کسی می‎داند در آینده چه خبر است.”

او سپس توضیح داد، با وجود اینکه حضور او در نقش خدای رعد به اتمام رسیده ولی در حال حاضر، هیچ چیز قطعی نیست. او در ادامه افزود:

“ما احساس کردیم که در فیلم آخر ثور، این کاراکتر را به شیوه‎ای بزرگ و عظیم تغییر دادیم. آن دوباره احساس تازه و پرانرژی‎ای داشت. اگر فیلمنامه عالی دیگری وجود داشته باشد، ممکن است ما وارد مذاکره برای تمدید قرارداد شویم. ولی در حاضر حاضر، خبری نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *