خانه آخرین خبرها تیلور شیلینگ به فیلم ترسناک Descendant (فرزند) پیوست

تیلور شیلینگ به فیلم ترسناک Descendant (فرزند) پیوست

۰
سریال Orange is the New Black (نارنجی سیاه جدید است)

بیاتومگ – ستاره سریال Orange is the New Black (نارنجی سیاه جدید است)، تیلور شیلینگ، در حال نزدیک شدن به سمت تاریک است، چراکه او قرار است نقش اصلی فیلم ترسناک هیجان‌انگیز Descendant (فرزند) را بازی کند. این بازیگر نقش یک مادر بسیار مضطرب را در این فیلم بازی خواهد کرد، فیلمی که بنابر گفته‎ها، الهامی از فیلم‎های The Omen (طالع نحس) و The Bad Seed (بد ذات) می‎باشد.

شیلینگ بیشتر برای نقشش در سریال نارنجی سیاه جدید است شناخته می‎شود. او در این سریال، نقش پایپر چپمن را بازی می‎کند که در ابتدا فردی ساده‎لوح است. لازم به ذکر است که فیلم فرزند، اولین فیلم شیلینگ در ژانر ترسناک خواهد بود.

فیلم Take Me (مرا بگیر)
فیلم Take Me (مرا بگیر)

بنابر گزارش‎ها، فیلم فرزند بر روی مادر جوانی تمرکز می‎کند که در مورد پسر ۸ ساله‎اش و همچنین رفتار آزاردهنده‎ای که او انجام می‎دهد نگران می‎شود. در ادامه فیلم، این مادر متقاعد می‎شود که چیزی فراطبیعی در پسرش نفوذ کرده است. گرچه هنوز در جزییات منتشر شده برای این فیلم مشخص نشده ولی می توان حدس زد که تیلور شیلینگ نقش مادر یا کسی نزدیک به این مادر را بازی خواهد کرد.

افراد باتجربه‏‎ای از ژانر ترسناک در میان عوامل پشت صحنه این فیلم هستند. فیلم فرزند توسط نیکولاس مک کارتی کارگردانی خواهد شد که قبلا نویسندگی و کارگردانی فیلم ترسناک The Pact 2012 (پیمان) را برعهده داشته است. فیلمنامه فیلم فرزند نیز نوشته جف بولر می‎باشد که نویسندگی فیلم The Midnight Meat Train (قطار گوشت نیمه شب) را در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *