خانه آخرین خبرها الکس گارلند سریالی علمی-تخیلی برای شبکه اف‌ایکس می‎سازد

الکس گارلند سریالی علمی-تخیلی برای شبکه اف‌ایکس می‎سازد

۰
الکس گارلند - فیلم Annihilation (نابودی)

بیاتومگ – کارگردان فیلم Annihilation (نابودی)، الکس گارلند، پروژه بعدی خود را پیدا کرد. او قرار است سریال علمی-تخیلی هشت قسمته‎ای برای شبکه اف‎ایکس بسازد. گارلند در ابتدا با نوشتن فیلمنامه برای فیلم‎های علمی-تخیلی‎ای همچون Sunshine (آفتاب)، Never Let Me Go (هرگز رهایم مکن) و Dredd (درد) برای خود آوازه‎ای دست‌وپا کرد.

او سپس با فیلم Ex Machina (فراماشین) با بازی آلیسیا ویکاندر در نقش یک ربات بسیار شبیه به انسان، اولین کارگردانی‎اش را رقم زد. جدیدترین فیلم گارلند نیز فیلم نابودی است که فیلمی علمی-تخیلی می‎باشد که با بازی اسکار آیزاک و ناتالی پورتمن است.

فیلم Annihilation (نابودی)
فیلم Annihilation (نابودی)

علاقه گارلند به ژانر علمی-تخیلی سبب شده تا پروژه های بعدی او نیز در همین ژانر باشند. این کارگردان و نویسنده برای پروژه بعدی‎اش، سریالی علمی-تخیلی هشت قسمته برای شبکه اف‎ایکس می‎سازد. گارلند گفته که خودش داستان سریال را می‎نویسد و امیدوار است تا بتواند تمامی قسمت‏‎ها را خودش کارگردانی کند. او در مصاحبه‏‎ای در مورد این پروژه گفت:

“پروژه بعدی، در صورتیکه قطعی شود، یک سریال هشت قسمته برای شبکه اف‎ایکس است. امیدواریم فیلمبرداری سریال را از اواخر سال جاری میلادی آغاز کنیم. این سریال به نوعی علمی-تخیلی است ولی در مقایسه با فیلم نابودی که بیشتر علمی-تخیلی توهمی و خیالی است، بیشتر علمی-تخیلی تکنولوژی‌محور می‎باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *