بیاتومگ – استفان کپسیک که نقش کلاسوس را باری دیگر در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) به تصویر خواهد کشید، همکاری در ساخت فیلم ددپول ۲ را لذت واقعی خطاب کرد. فیلم ددپول که دارای رده سنی +۱۷ است، با وجود بی‌میلی اولیه کمپانی فاکس برای ساخت این فیلم بر اساس این کاراکتر فحاش و ضد-قهرمان مارول، توانست به فروش بسیار خوبی در گیشه دست یابد.

در مصاحبه‏‎ای جدید که با استفان کپسیک صورت گرفته، وی علاوه بر اینکه از احساسش نسبت به فیلم ددپول ۲ گفته، در مورد تفاوت همکاری با دیوید لیچ، کارگردان فیلم ددپول ۲ و تیم میلر، کارگردان فیلم اول ددپول اظهار نظر کرده است.

فیلم Deadpool 2 (ددپول 2)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

او بیان کرد:

“دیوید کارگردان باصفایی است و هرگز نمی‌توان کارگردان‎ها را مقایسه کرد زیرا همه آنها سبک و نشان مخصوص خود در کارگردانی را دارند. برای من همکاری با تیم میلر تجربه خوشی بود و تیم، دوست من است. از سوی دیگر، من یک سال پیش با دیوید ملاقات و همکاری با او را آغاز کردم. همکاری با دیوید لذت و خوشی واقعی است چراکه او مردی سریع و باهوش است. او واقعا در کار خود ماهر است. من از هر دو کارگردان، چیزهای بسیاری یاد گرفتم. و منظورم این است که کار دیوید در فیلم ددپول ۲ همانند فیلم John Wick (جان ویک) و Atomic Blonde (بلوند اتمی) بود، فیلم‎هایی که من آنها را بسیار دوست داشتم. پس همکاری با او بسیار لذت‎بخش بود.”

فیلم ددپول ۲ قرار است در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها اکران شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *