بیاتومگ – ویدیویی منتشر شده که صحنه‌ای حذف‎شده از فیلم Justice League (لیگ عدالت) را نشان می‎دهد. در این صحنه شاهد لباس سیاه سوپرمن هستیم که بحث‎های زیادی را برانگیخته بود. این لباس سیاه اشاره‎ای به زنده شدن این کاراکتر در داستان کتاب کمیک Death of Superman (مرگ سوپرمن) در دهه ۹۰ میلادی دارد.

در فیلم لیگ عدالت، بن افلک در نقش بتمن، هنری کویل در نقش سوپرمن، گل گدات در نقش واندر وومن، جیسون موموا در نقش آکوامن، ازرا میلر در نقش فلش، ری فیشر در نقش سایبورگ، ویلم دافو در نقش نویدیس وولکو، جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوتر، جرمی آیرنز در نقش آفرد پنیوورث، دیان لین در نقش مارتا کنت، کانی نیلسن در نقش ملکه هیپولیتا، جی.کی سیمونز در نقش کمیسر گوردون و امی آدامز دز نقش لوییس لین می‌باشند. همچنین به نظر می‌رسد که سایرن هایندز در نقش استپین وولف، امبر هرد در نقش مرا و کرسی کلمونز در نقش آیریس وست در فیلم حضور داشته باشند.

بسیاری از طرفداران منتظر دیدن سوپرمن در لباس سیاه در فیلم لیگ عدالت بودند ولی این اتفاق رخ نداد، با این حال، صحنه حذف‏‎شده تازه‎ای، این لباس سیاه را مختصرا نشان می‎دهد. در زیر می‎‌توانید این ویدیو را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

صحنه حذف‎شده فیلم Justice League (لیگ عدالت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *