خانه آخرین خبرها شایعه: احتمال حضور بیل اسکارسگارد در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

شایعه: احتمال حضور بیل اسکارسگارد در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

۰
بیل اسکارسگارد - فیلم IT 2017 (آن)

بیاتومگ – شایعه جدیدی حاکی از آن است که احتمالا بیل اسکارسگارد نقش یکی از جهش‎یافته‎های مخفی و مرموز فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را بازی می‎کند. با انتشار اولین تریلر رسمی از فیلم ددپول ۲، سرانجام ما شاهد بازگشت کاراکترهای فیلم اول و همچنین کاراکترهای جدید بودیم.

اما در میان تمام شوخی‎ها، مسخره کردن فیلم Justice League (لیگ عدالت) و پیام‎های پنهانی، شاهد نیم‎نگاهی از تیم جدید ددپول بودیم. بزرگترین سوپرایز در این میان، حضور تری کروس در نقش یک جهش‎یافته در کنار ددپول و دومینو بود ولی از آن زمان، طرفداران در تلاش هستند تا متوجه شوند که دیگر جهش‎یافته‏‎ها در پشت سر آنها چه کسانی هستند.

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

از ایده‎هایی که می توان در مورد این تیم داشت، این است که آنها احتمالا اعضای گروه Six Pack از کتاب‎های کمیک می‎باشند. آنها ارتباطی با کیبل دارند و دومینو نیز خودش عضوی از این تیم بوده، پس می‎توان اظهار کرد که از این گروه استفاده شده تا مقدمه‎ای برای فیلم X-Force (نیروی ایکس) فراهم آید. در مورد بازیگران این کاراکترها نیز گمانه‎زنی و شایعاتی وجود دارد.

بنابر شایعاتی، بیل اسکارسگارد، بازیگر نقش پنی‎وایز در فیلم IT 2017 (آن)، ممکن است نقشی در فیلم ددپول ۲ داشته باشد. در حقیقت، بر طبق این شایعه، آنها جهش‎یافته پشت ددپول و دومینو در تصویر بالا را اسکارسگارد فرض کرده‎اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *