خانه آخرین خبرها احتمال حضور جاش گد در نقش پنگوئن در فیلم Nightwing (نایت‎وینگ) وجود دارد

احتمال حضور جاش گد در نقش پنگوئن در فیلم Nightwing (نایت‎وینگ) وجود دارد

۰
جاش گد - نقش پنگوئن

بیاتومگ – جاش گد بار دیگر از احتمال حضورش در نقش آزوالت کابلپات ملقب به پنگوئن در فیلمی از دنیای دی‎سی سخن گفته است. این فیلم دنیای دی‌سی، فیلم Nightwing (نایت‎وینگ) به کارگردانی کریس مک‎کی می‎باشد. جاش گد برای مدتی طولانی است که از دخالت مفروضش در به تصویر کشیدن نسخه معاصری از کاراکتر پنگوئن بر روی پرده نقره‌ای سخن می‎گوید.

در ماه می سال گذشته بود که او به طور صریح و عمومی، علاقه‎اش به این نقش را اظهار داشت و در همان زمان بود که ملاقات احتمالی‎اش با رییسان دنیای سینمایی دی‌سی، جف جونز و جان برگ، تنها آتش شایعات را شعله‎ورتر کرد. متاسفانه، از آنجا که کمپانی برادران وارنر در طی سال ۲۰۱۷ بیشتر وقت خود را صرف توسعه و تولید فیلم‎های Wonder Woman (واندر وومن) و Justice League (لیگ عدالت) کرده بودند، پس تا الان، خبری از حضور احتمالی این بازیگر فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر) در نقش پنگوئن وجود نداشت.

فیلم Nightwing (نایت وینگ)

کریس مک‌کی چندی پیش در شبکه اجتماعی توییتر نظرسنجی به راه انداخته تا از طرفداران برای انتخاب بازیگران فیلم نایت‎وینگ کمک بخواهد و جاش گد در پاسخ به این توییت وی، گیفی از کاراکتر پنگوئن با بازی دنی دویتو از فیلم Batman Returns (بتمن بازمی‎گردد) محصول ۱۹۹۲ ارسال کرد.

واکنش طرفداران نسبت به توییت جاش گد متفاوت بود. برخی اهمیت کاراکتر پنگوئن به عنوان کاراکتری کلیدی در فیلم نایت‎وینگ را تایید کردند و برخی دیگر نیز لزوما موافق بازی این کاراکتر توسط جاش گد نبودند. چندین تن دیگر نیز جان گودمن را برای ایفای این نقش پیشنهاد دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *