بیاتومگ – اگر کمپانی مارول به دنبال کسی است که در فاز چهارم دنیای سینمایی‎اش و فراتر از آن، ردای کاپیتان آمریکا را بر تن کند، سباستین استن علاقه‎مند به انجام این کار است. سباستین استن از فاز اول دنیای سینمایی مارول بخشی از آن بوده و قراردادی برای ایفای نقش بسیار مهمی را به امضا رسانده بود.

در قرارداد اولیه استن با مارول، آنها برای حضور سباستین استن در ۹ فیلم به توافق رسیدند و با اینکه آنها ملتزم به استفاده از هر حضور نیستند، استن تاکنون در سه فیلم مارول بازی کرده است. هرچند، استن با حضور در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت) و Avengers 4 (انتقام جویان ۴)، سرانجام خواهد توانست تا نیمی از قراردادش را تکمیل کند.

سباستین استن - فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی)
سباستین استن – فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی)

حضور بالقوه و طویل استن در دنیای سینمایی مارول سبب شده تا طرفداران به این فکر فرو بروند که آیا امکان دارد پس از اینکه کریس اوانز در پایان فاز سوم از نقش کاپیتان آمریکا کناره‎گیری کرد، استن به کاپیتان آمریکای بعدی تبدیل شود. هنوز هیچ نشانه مشخصی از رخ دادن این اتفاق وجود ندارد ولی این بازیگر علاقه‎اش برای عملی کردن این کار در آینده را ابراز کرده است. او گفت:

“منظورم این است که بله، قطعا دوست دارم که روزی این کار را انجام بدهم. من نمی‎دانم که این اتفاق ممکن است کی رخ بدهد و فکر می‎کنم در صورت رخ دادن آن، کاپیتان آمریکای جدید متفاوت از قبلی خواهد بود و شما شاهد کاپیتان آمریکا مشابه نخواهید بود چراکه کس دیگری عهده‎دار نقش شده است. علاوه بر این، این موضوع وجود دارد که باکی باید به اندازه کافی برای آنها قابل اطمینان باشد تا به او این مسئولیت را بدهند و به او اجازه پر کردن این جایگاه را بدهند، چراکه این جایگاه، بسیار عظیم و بزرگ است. بنابراین، فکر می‎کنم امکان رخ دادن این اتفاق وجود دارد ولی باید این اتفاق قابل درک و بامفهوم باشد و ما به زمان بیشتری نیاز داریم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *