بیاتومگ – در مصاحبه‏‎ای تازه، سباستین استن توضیح داده که چطور فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‎نهایت) و Avengers 4 (انتقام جویان ۴) همانند کشف دوباره کاراکترش بوده است. باکی بارنز ملقب به سرباز زمستانی، یکی از جذاب‎ترین و پیچیده‎ترین کاراکترهای دنیای سینمایی مارول است.

او در ابتدا به عنوان یار و همراه کاپیتان آمریکا معرفی شد ولی در فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی) علیه کاپیتان آمریکا و شرور فیلم بود. آخرین فیلم حال حاضر مارول یعنی فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) نیز باکی بارنز را به شکل یک تروریست به تصویر کشید و او در نهایت به سلاح نهایی بارن زیمو تبدیل شد. در حالی که کاپیتان آمریکا در کنار دوست قدیمی خود ایستاد ولی تونی استارک می‎خواست تا باکی برای جنایاتی که انجام داده، تقاص پس بدهد.

سباستین استن - فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی)
سباستین استن – فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی)

سباستین استن در مصاحبه اخیرش اظهار داشته که قوس داستانی کاراکتر باکی، قوس داستان لذت‎بخشی برای بازی بوده است. او گفت:

“من از کشف دوباره کاراکترم در چند فیلم اخیر مارول، به خصوص فیلم جنگ بی نهایت لذت بردم زیرا داستان او به روش خاصی آغاز شد و سپس در فیلم سرباز زمستانی مسیر بسیار سختی را دنبال کرد که بلافاصله، آن همانند یک موقعیت کاملا متفاوت بود. بنابراین، اکنون جالب خواهد بود که اندکی به عقب بازگردیم و چیزهای مختلفی را پیدا کنیم که در آن فیلم اولیه کشف کردیم و ذره ذره آنها را کنار هم قرار دادیم تا حالا متوجه شویم که او کجا قرار دارد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *