خانه آخرین خبرها آخرین نقش‎آفرینی رج‎ای کتی در فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) بوده است

آخرین نقش‎آفرینی رج‎ای کتی در فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) بوده است

۰
رج ای کتی - سریال Outcast (رانده‎شده)

بیاتومگ – نقش نهایی رج ای کتی، بازی نقش پدر لوک کیج در فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) محصول کمپانی نتفلیکس بوده و در همین راستا، ستاره این سریال، مایک کولتر و کمپانی Marvel Television، پس از مرگ این بازیگر، نسبت به وی ادای احترام کرده‏‎اند. زمانی که دنیای فیلم و سریال و طرفداران متوجه مرگ ناگهانی رج ای کتی شدند، در شوک فرو رفتند.

رج ای کتی در روز جمعه در سن ۵۹ سالگی و پس از مبارزه با سرطان ریه از دنیا رفت. این بازیگر در ۳۰ سال از دوران حرفه‏‎ایش، بیش از ۸۰ نقش در فیلم و سریال بازی کرده بود. اگرچه جزییات مربوط به بیماری این بازیگر هنوز به طور کامل آشکار نشده ولی به وضوح مشخص است که بیماری مانع کار این بازیگر نشده بود. این بازیگر در سال ۲۰۱۷، نقشی در سریال Outcast (رانده‎شده) بازی کرد و اخیرا نیز در فیلم درام مستقل Tyrel (تایرل) حضور یافته بود.

رج ای کتی - سریال House of Cards (خانه پوشالی)
رج ای کتی – سریال House of Cards (خانه پوشالی)

حال، این گونه به نظر می‎رسد که طرفداران شاهد آخرین حضور رج ای کتی در دنیای سریال با نقشی برجسته در مقابل بازیگر مایک کولتر خواهند بود. استودیو مارول در اعلامیه‎ای، از این خبر پرده‎برداری کرد و اظهار داشت:

“همه افراد در کمپانی Marvel Television عمیقا نسبت به فقدان رج ای کتی متاسف و متاثر می‎باشند. همکاری با او و همچنین شناختش افتخار بسیار بزرگی بود. ما از صمیم قلب به خانواده و دوستانش تسلیت عرض می‎کنیم. در فصل ۲ سریال لوک کیج، رج ای نقش جیمز لوکاس، پدر لوک را بازی می‎کند. ما بسیار خوش‌شانس بودیم که جادویی که رج در آخرین بازیگری‎اش به اجرا گذاشته را تجربه کردیم.”

مایک کولتر نیز در شبکه اجتماعی توییتر نوشت:

“در آرامش بخواب برادر من. در کنار تو بودن در سر صحنه و همچنین شناختن تو به عنوان یک شخص و یک هنرمند بسیار مایه افتخار بود. دلتنگ تو خواهیم بود. من به تو احترام می‎گذارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *