بیاتومگ – پوستری از فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) به طور غیررسمی راه خود را به اینترنت باز کرده که در آن، بازیگران فیلم در کنار هم به تصویر کشیده می‎شوند. در زیر می توانید این پوستر را مشاهده کنید. حال، بازاریابی برای این فیلم جنگ ستارگان رسما سرعت گرفته است.

به نظر می رسد که فیلمبرداری دوباره گسترده و اضافه کردن کارگردان جدید، به نفع اولین فیلم گلچینی جنگ ستارگان یعنی فیلم Rogue One: A Star Wars Story (یاغی: داستانی از جنگ ستارگان) تمام شد، پس می توان امیدوار بود که تغییر در جایگاه کارگردانی فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان نیز همینطور باشد. در ابتدا فیل لرد و کریس میلر ۹۰ درصد فیلم را کارگردانی کردند و سپس ران هاوارد جایگزین آنها شد. نوشتن فیلمنامه فیلم را نیز جان کاسدان و لارنس کاسدان برعهده داشتند.

بازیگران فیلم سولو شامل الدن ارنریچ، امیلیا کلارک، دونالد گلاور، پاول بتانی، جوناس سوتامو، وارویک دیویس، وودی هارلسون، تندی نیوتون و کلینت هووارد می باشد و قرار است در تاریخ جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸)  به اکران در بیاید. این پوستر جذاب فاش شده، ظاهرا سبک تازه‎ای از بازاریابی را نشان می‎دهد. بیشتر پوسترهای فیلم‌های جنگ ستارگان دارای طراحی ساده و کلی بودند.

پوستر فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)

فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)
فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *