بیاتومگ – دو تیزر کوتاه از انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲) منتشر شده که بیشتر تبلیغی برای المپیک زمستانی ۲۰۱۸ است و بر طبق آنها، تریلر کامل این انیمیشن نیز قرار است روز چهارشنبه ۱۴ فوریه ۲۰۱۸ پخش شود. این انیمیشن که دنباله‎ای مورد انتظار برای انیمیشنی به همین نام محصول سال ۲۰۰۴ می‎باشد، قرار است در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ (۱۵ ژوئن ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره‎ای اکران شود.

در انیمیشن شگفت‎انگیزان ۲، الستیگرل به عنوان کسی انتخاب شده که مسئولیت کمپینی برای بازگرداندن ابرقهرمان‎ها به کانون توجه را دارد. او پس از سپری کردن سال‎های زیاد به صورت مخفی و بزرگ کردن خانواده‎اش، نقش ابرقهرمان برتر را برعهده دارد، موقعیتی که قبلا در اختیار شوهرش بود. این به معنای آن است که آقای شگفت‎انگیز قرار است بچه‎ها را بزرگ کند که شامل جک جک و قدرت‌های نوظهور و باورنکردنی‎اش می‎شود.

صداپیشه‎گان این انیمشن شامل هولی هانتر، کریگ تی نلسون، سارا وُول، هاکلبری میلنر، برد بیرد، ساموئل ال جکسون، سوفیا بوش، کاترین کینر، باب اودنکرک، ایزابلا روزلینی و جاناتان بنکس می‎باشد. در زیر می‎توانید این دو تیزر منتشر شده برای انیمیشن شگفت‌انگیزان ۲ را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

تیزر اول انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

تیزر دوم انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *