بیاتومگ – تیزر تازه‌ای برای فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) منتشر شده که در آن، ستایش و تمجید منتقدان از این فیلم به نمایش گذاشته می‎شود. این تیز را در در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

تنها دو روز تا اکران فیلم پلنگ سیاه باقی مانده و انتظارات زیادی برای این فیلم وجود دارد و احتمال می‎رود موفقیت عظیمی در باکس آفیس بدست بیاورد. چادویک بوزمن اولین حضورش در نقش پلنگ سیاه را در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) در سال گذشته شروع کرد و از آن زمان نیز، طرفداران مشتاقانه منتظر دیدن وی در فیلم مستقلش می‎باشند.

این فیلم برای اولین بار، پلنگ سیاه یا تی چالا را در ماجراجویی مستقلش به تصویر می‎کشد. در لیست کامل بازیگران فیلم چهره هایی چون چادویک بزمن، مایکل بی جردن، برنده جایزه اسکار لوپیتا نیانگو، دنای گیررا، مارتین فریمن، دنیل کالویا، آنجلا باست، فورست ویتکر و اندی سرکیس حضور دارند. رایان کوگلر، کارگردان فیلم و جو روبرت کول فیلمنامه‎نویس فیلم پلنگ سیاه است. این فیلم در ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) اکران می شود.

این تیزر کوتاه به طور مختصر نقل‎قول‎هایی از منتقدان برتر دنیا نسبت به این فیلم را بازگو می‎کند. لازم به ذکر است که در حال حاضر، فیلم پلنگ سیاه امتیاز %۱۰۰ را در سایت روتن تومیتوز دریافت کرده است.

تیزر فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *