بیاتومگ – فیلم اجتماعی، هیجان‎انگیز و ترسناک Get Out (برو بیرون) و همچنین فیلم بلوغانه و عاشقانه Call Me By Your Name (با نام خودت صدایم کن) برندگان مراسم انجمن نویسندگان آمریکا یا WGA 2018 شدند. این مراسم به طور همزمان در نیویورک و لس آنجلس برگزار شده بود.

فصل جوایز فیلم و سریال سرعت بیشتری به خود گرفته و استودیوهای فیلمسازی به تشکیل کمپین‎هایی برای فیلم هایشان مشغول می‎باشند و دوست داران سینما نیز به دقت این حرکات را زیر نظر دارند. همانطور که از نامش پیداست، انجمن نویسندگان، بهترین فیلمنامه سال را انتخاب می‌کند. همانند مراسم اسکار، این مراسم نیز فیلمنامه را به دو بخش اقتباسی و اصیل تقسیم می‎کند.

فیلم Call Me by Your Name (با نام خودت صدایم کن)
فیلم Call Me by Your Name (با نام خودت صدایم کن)

فیلم برو بیرون برنده بهترین فیلمنامه ابتکاری یا غیراقتباسی از مراسم WGA 2018 شد. دیگر نامزدهای این بخش نیز شامل The Big Sick (مریض بزرگ) و I, Tonya (من، تونیا) و Lady Bird (لیدی بیرد) و The Shape of Water (شکل آب) می‌باشد.

در بخش بهترین فیلمنامه اقتباسی نیز فیلم با نام خودت صدایم کن توانست از دیگر رقبا شامل فیلم‎های Logan (لوگان)، The Disaster Artist (هنرمند فاجعه)، Molly’s Game (بازی مالی) و Mudbound (لجن زار)، پیشی بگیرد و برنده این بخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *