خانه آخرین خبرها اسکورسیزی و مایکل هرست سریال The Caesars (سزارها) را می‎سازند

اسکورسیزی و مایکل هرست سریال The Caesars (سزارها) را می‎سازند

۰
عوامل فیلم Silence (سکوت)

بیاتومگ – مارتین اسکورسیزی و مایکل هرست در ساخت سریالی با یکدیگر همکاری می‎کنند که در مورد ساختار حکومتی و سیاسی رمان باستان است. این سریال با عنوان The Caesars (سزارها) می‎باشد. مایکل هرست با سریال‎های تاریخی ناآشنا نیست و خالق سریال تاریخی Vikings (وایکینگ‎ها) برای شبکه هیستوری و سریال درام The Tudors (تودورها) برای شبکه شوتایم و همچنین سریال کوتاه Camelot (کملوت) بوده است. اسکورسیزی نیز یکی از عوامل پشت صحنه سریال جنایی درام Boardwalk Empire (امپراطوری بوردواک) و همچنین سریال درام موزیکال Vinyl (واینل) بوده است.

در حال حاضر، مایکل هرست داستان قسمت آزمایشی سریال سزارها را نوشته است که از به قدرت رسیدن ژولیوس سزار آغاز می‎شود. پیش‎بینی می‎شود که فیلمبرداری این سریال در سال ۲۰۱۹ آغاز شود و تولید آن نیز در ایتالیا صورت گیرد. با اینکه اسکورسیزی قسمت‏‎های آزمایشی سریال‎های امپراطوری بورداوک و واینل را خودش کارگردانی کرده ولی همچنان مشخص نیست که آیا او همین کار را برای سریال سزارها خواهد کرد یا خیر.

قسمت 4 فصل 5 سریال Vikings (وایکینگ ها)
قسمت ۴ فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها)

در مصاحبه‎ای تازه، مایکل هرست اظهار داشته که مارتین اسکورسیزی علاقه بسیاری به رومی‎ها دارد و برای چندین سال است که می‎خواهد سریالی در مورد این تمدن باستانی بسازد. هرست در ادامه تاکید کرد که سریال سزارها بر روی مقدار بزرگی از تجربیات ژولیوس سزار به عنوان یک مرد جوان تمرکز خواهد کرد.

او می‎گوید:

“در فیلم‎ها، ژولیوس سزار معمولا فرد میان سالی است که با مشکلات و مسائل سیاسی دست و پنجه نرم می‎کند. ولی زمانی که او جوان‎تر بوده، به طرز قابل توجهی جالب و جاه‎طلب بوده است. بسیاری از سزارها زمانی که جوان بوده‎اند به قدرت رسیده‎اند و ما هرگز این موضوع را در فیلم و سریال ندیده‎ایم. این انرژی، سرزندگی و فزونی یک فرهنگ و تمدن جوان است که توسط افراد جوان اداره می‎شود. چیز شگفت‎انگیز و جذابی در مورد ترقی یک کشور نسبتا کوچک به یک قدرت جهانی در مدت زمان بسیار کوتاه وجود دارد. این کار با اجرای سیاست‎های قدیمی خسته‎کننده و جنگجویان پژمرده میسر نمی‎شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *