خانه آخرین خبرها جیمز فرانکو در فصل ۲ سریال The Deuce (شیطان) حضور خواهد داشت

جیمز فرانکو در فصل ۲ سریال The Deuce (شیطان) حضور خواهد داشت

۰

بیاتومگ – بازیگر و تهیه‎کننده جیمز فرانکو برای فصل ۲ سریال The Deuce (شیطان) محصول شبکه اچ‎بی‎او بازخواهد گشت. در این سریال، فرانکو نقش یک دوقلو را بازی می‎کند که یکی از آنها مالک مشروب فروشی به نام وینسنت مارتینو و دیگری، برادر غیرقابل پیش‎بینی‎اش به نام فرانکی است.

این سریال ساخته دیوید سایمون و جورج پلکانوس است و به تصویرگری ظهور و آغاز صنعت پورن در شهر نیویورک در دهه ۷۰ میلادی می‎پردازد. دیگر بازیگران سریال نیز شامل مگی جیلنهال، بنگا اکینگبه، گری کار، دومینیک فیشبک، مارگاریتا لویوا، امیلی مید و متد مان می‎باشد.

سریال The Deuce (شیطان)
سریال The Deuce (شیطان)

باتوجه به اتهامات آزار و اذیت جنسی که در حال حاضر علیه جیمز فرانکو وجود دارد، بسیاری بازگشت او برای فصل دوم سریال شیطان را غیرمحتمل می‎دانستند. در حال حاضر، پنج زن اتهاماتی علیه جیمز فرانکو وارد کرده‎اند. با این حال، به نظر می‎رسد که اچ‎بی‎او قصد ندارد که بازیگر دیگری را به جای جیمز فرانکو به این سریال بیاورد.

فصل اول این سریال دارای ۸ قسمت بود و در حال حاضر مشخص نیست فصل دوم آن دارای چند قسمت خواهد بود. خبر بازگشت جیمز فرانکو به فصل دوم سریال شیطان را نویسنده سریال، مگان ابت، در طی مراسم انجمن نویسندگان آمریکا ۲۰۱۸ تایید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *