بیاتومگ – سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه حوادث ناگوار) در فصل ۲ همچنان به مسیر تیره‎بخت خود ادامه خواهد داد، البته، این موضوع را کنت اُلاف در تریلر جدید این سریال می‎گوید و مطمئنا، طرفداران سریال با او مخالف هستند.

این اثر چه در سریال و چه در کتاب‎ها برای این شناخته می‎شود که تلاش می‎کند بیننده‎ها را متقاعد کند که این اتفاقات را تجربه نکنند. این تریلر جدید نیز همین رویکرد را در پیش می‎گیرد. فصل دوم سریال مجموعه حوادث ناگوار قرار است در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ (۳۰ مارس ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس قرار بگیرد.

علاوه بر نیل پاتریک هریس دیگر بازیگران این سریال، پاتریک واربرتون در نقش لمونی اسنیکت، جوآن کوزاک در نقش جاستیس استروس، مالینا وایزمن در نقش وایلوت بودلر، لوییس هاینس در نقش کلاوس بودلر، پریسلی اسمیت در نقش سانی، آلفری وودارد در نقش عمه ژوزفین، کاترین اوهارادر نقش دکتر اورول، کی.تاد فریمن در نقش آقای پو، آسیف مندوی در نقش عمو مونتی، دان جانسون در نقش سِر و تعداد دیگری می‎باشد.

نیتون فیلیون، تونی هیل، سارا روی، لوسی پانچ و راجر بارت نیز دیگر بازیگرانی می‎باشند که برای فصل دوم به این سریال پیوسته‎اند. فصل اول سریال مجموعه حوادث ناگوار دارای ۸ قسمت بود که توسط کمپانی نتفلیکس ساخته و پخش شد. بنابر گفته‎های نیل پاتریک هریس، سریال مجموعه حوادث ناگوار تنها دارای سه فصل خواهد بود.

تریلر فصل ۲ سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه حوادث ناگوار)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *