بیاتومگ – تریلر بین‎المللی فیلم A Quiet Place (مکانی بی صدا) منتشر شده که در آن، هیولاها در حال شکار یک خانواده می‎باشند. جان کرازینسکی این فیلم فراطبیعی و ترسناک را کارگردانی کرده و در قلم زدن فیلمنامه آن نیز شریک بوده است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

این فیلم محصول کمپانی پارامونت پیکچرز قرار است در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ (۶ آوریل ۲۰۱۸) به اکران دربیاید و امیلی بلانت و جان کرازینسکی در آن نقش‎آفرینی می‎کنند. فیلم مکانی بی صدا، اولین حضور این زوج متاهل یعنی بلانت و کرازینسکی با یکدیگر در فیلمی سینمایی را رقم خواهد زد.

کرازینسکی فیلمنامه این فیلم که در ابتدا توسط اسکات بک و برایان وودز نوشته شده بود را بازنویسی کرده و مسئولیت کارگردانی را نیز خودش بر عهده گرفته است. مایکل بی نیز تهیه کنندگی پروژه را بدست دارد.

در فیلم مکانی بی صدا، چیزی وحشتناک از بند رها شده و بلانت، کرازینسکی و سه فرزندشان را مجبور کرده تا در انزوا زندگی کنند. هیولا یا هیولاهای فیلم حتی می‎توانند جزئی‎ترین صداها را حس کنند. به همین دلیل، خانواده باید احتیاط‎های احمقانه‎ای اتخاذ کنند تا حرکات و جنبش‎های خود را مخفی نگه دارند. اما به رغم تلاش‎های فراوانشان، اما آنها همچنان نمی‎توانند از خود در برابر این هیولا یا هیولاها محافظت کنند.

تریلر فیلم A Quiet Place (مکانی بی صدا)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *