خانه آخرین خبرها مری جی بلایژ به سریال Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) پیوست

مری جی بلایژ به سریال Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) پیوست

۰
سریال Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا)

بیاتومگ – مری جی بلایژ همچنان در حال گذار از خوانندگی به بازیگری است و در همین راستا، قرار است نقشی پابرجا در سریال Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) داشته باشد. با وجود سریال Altered Carbon (کربن دگرگون شده) و فیلم The Cloverfield Paradox (کلاورفیلد پارادوکس)، همین الان نیز نتفلیکس دارای فیلم و سریال‎های علمی-تخیلی بسیار خوب و بزرگی است. این سرویس همچنین به دنبال آن است تا فیلم و سریال‎های ابرقهرمانی و اقتباسی از کتاب‎های کمیکش را نیز گسترش بدهد، حتی با وجود اینکه دیزنی به دنبال آن است تا در سال ۲۰۱۹، سرویس آنلاین خود را راه‎اندازی و فیلم و سریال‎های متعلق به مارول را در آن عرضه کند.

سال گذشته، نتفلیکس کمپانی Millarworld را خریداری کرد تا از این طریق قادر باشد تا بسیاری از آثار و عناوین کمیکی خلق شده توسط مارک میلار را به فیلم و سریال تبدیل کند. به همین ترتیب، نتفلیکس قرار است کمیک مورد تحسین آکادمی آمبرلا خلق شده توسط جرارد وِی را به سریال تبدیل کند.

فیلم Mudbound (لجن‎زار)
فیلم Mudbound (لجن‎زار)

در گزارشی تازه آمده که مری جی بلایژ به عنوان بازیگر پابرجا در قراردادی یک ساله به سریال آکادمی آمبرلا پیوسته است. او نقش چا-چا، یک قاتل مسافر در زمان را بازی می‏‎کند. این اولین نقش بلایژ در دنیای سریال است. توصیف کاراکتر چا-چا بدین شرح است:

“بلایژ نقش چا-چا را بازی خواهد کرد، یک زن قاتل بی‎رحم و غیرمعمولی که در زمان سفر می‎کند تا هدف‎های معین را به قتل برساند. با اینکه او نیز شکایت و گله‎هایی از تشریفات و مقرارت کارفرمایانش دارد ولی با این وجود، این شغل، زندگی اوست. عشق واقعی او، شکنجه است و او خود را همانند یک هنرمند درد می‎بیند. او واقعا اهمیتی برای مردم قائل نمی‎شود، البته به جز همکارش هیزل.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *