خانه آخرین خبرها مایکل فازبندر در فیلم Kung Fury 2 (کونگ فیوری ۲) بازی می‏‎کند

مایکل فازبندر در فیلم Kung Fury 2 (کونگ فیوری ۲) بازی می‏‎کند

۰
مایکل فازبندر - فیلم Kung Fury 2 (کونگ فیوری 2)

بیاتومگ – مایکل فازبندر (The Snowman) قرارداری برای بازی در فیلم Kung Fury 2 (کونگ فیوری ۲) به امضا رسانده است. در حال حاضر هنوز مشخص نیست که این بازیگر نامزد جایزه اسکار چه نقشی را در این فیلم بسیار مورد انتظار بازی می‎کند ولی حضور او در این فیلم توسط فیلمساز دیوید سندبرگ تایید شده است.

فیلم اصلی کونگ فیوری در سال ۲۰۱۵ به اکران درآمد. این فیلم که ادای احترامی به فیلم‎های اکشن کلاسیک دهه ۸۰ میلادی بود، بر روی پلیس و استاد مهارت‎های رزمی به نام کونگ فیوری و تلاش‎هایش برای متوقف کردن طرح‎های شیطانی یک آدولف هیتلر مسافر در زمان ملقب به کونگ فورر، تمرکز دارد. او در این مسیر از همکار خوره کامپیوترش به نام هکرمن کمک می‎گیرد.

فیلم X-Men (مردان ایکس)
فیلم X-Men (مردان ایکس)

علاوه بر حضور مایکل فازبندر در این فیلم، دیگر بازیگران فیلم شامل سندبرگ و دیوید هسلهاف می‎باشد. این دو در فیلم اول کونگ فیوری حضور داشته‎اند. نقش کاراکتر کونگ فیوری را دیوید سندبرگ بازی خواهد کرد. خلاصه داستان فیلم بدین شرح است:

“داستان فیلم در سال ۱۹۸۵ در میامی رخ می‎دهد، جایی که در زیر نظر کونگ فیوری، بزرگترین پلیس لعنتی تمام تاریخ، امن و امان حفظ شده است. تاندرکاپ‎های کونگ فیوری، نیروهای پلیس نهایی هستند که از سراسر تاریخ به هم پیوسته‎اند تا کونگ فورر شریر را شکست بدهند. پس از اینکه مرگ غم‎انگیز یک تاندرکاپ سبب می‎شود تا گروه منحل شود، یک شرور مرموز از سایه‎ها بیرون می‎آید تا در جستجوی فورر برای دستیابی به سلاح نهایی کمک کند. حال، خود کونگ فیوری باید در فضا و زمان سفر کند تا دوستانش را نجات دهد، از حیثیت و اعتبار آکادمی کونگ فوی میامی دفاع کند و یک بار برای همیشه این شرور را شکست بدهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *