بیاتومگ – چیزی تا اکران فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) بر روی پرده‎های سینما نمانده و همانطور که طرفداران منتظر دیدن کاراکترهای جدیدی همچون کیبل و دومینو می‎باشند، مشتاق دیدن دوباره کاراکترهای فیلم اول همچون کلوسوس که نقش بسیار مهمی در فیلم دوم دارد نیز هستند.

در این فیلم شاهد کاراکترهای تازه‎ای همچون کیبل و دومینو خواهیم بود. فیلم‎های ددپول سعی دارد تا شوخ طبعی بیشتری را وارد مجموعه فیلم‎های مردان ایکس کند که اغلب جدی هستند. فیلم اول ددپول به معرفی چند کاراکتر کوچک مردان ایکس پرداخت و موفق شد تا جان تازه‎ای به فیلم‎های مردان ایکس ببخشد و طرفداران را به هیجان در بیاورد.

فیلم Deadpool 2 (ددپول 2)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

در فیلم ددپول ۲، کاراکتر کلوسوس با بازی استفان کپیسیک دارای نقش گسترده‎تری خواهد بود و در مرکزیت قوس داستانی قرار خواهد داشت. همانند دیگر کاراکترهای مردان ایکس، کلوسوس نیز طرفداران مخصوص خود را دارد و بنابر گفته‎های کپیسیک، این طرفداران از فیلم دوم ناامید نخواهند شد. این بازیگر اظهار داشت که زمانی که طرفداران فیلم را ببینند، دیوانه و مجنون خواهند شد.

او گفت:

“جدا از ددپول و کیبل، کلوسوس یکی از مهم‎ترین کاراکترهای فیلم ددپول ۲ است و شما دلیل آن را متوجه خواهید شد. برای این داستان، کلوسوس بسیار مهم است. افرادی که عاشق کاراکتر کلوسوس هستند، دیوانه و مجنون خواهند شد. همه این شخصیت‎های جدید و سوپرایزهای درون تریلر فیلم ددپول ۲، تنها آغاز ماجرا است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *