خانه آخرین خبرها بازیگران تازه‎ای به فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) پیوستند

بازیگران تازه‎ای به فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) پیوستند

۰
فصل 3 سریال Preacher (واعظ)

بیاتومگ – چهار بازیگر تازه به فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) پیوسته‎اند که همگی آنها نقش‎هایی را بازی می‎کنند که مرتبط با گذشته کثیف و پست جسی کاستر است. این سریال ساخته ست روگن و ایوان گلدبرگ است و مدیر اجرایی آن، سم کتلین می‎باشد. این سریال در اقتباس از منابع اصلی‎اش چندین انحراف داشته است و باید دید که سریال چطور قرار است این انحراف‎ها و بخش‎های اضافی را در داستان جای بدهد.

تمام این بازیگران قرار است نقش اعضای خانواده لانژل را بازی کنند. این بازیگران شامل بتی باکلی، کالین کنینگهام، جرمی چایلدز و لیز مک‎گیور می‎باشد و قرار است به ترتیب نقش مادربزرگ مری لانژل، تی سی، رفیق کشنده تی سی به نام جودی و کریستینا را بازی کنند.

فصل 2 سریال Preacher (واعظ)
فصل ۲ سریال Preacher (واعظ)

در زیر می‎توانید توصیفاتی که برای هر کدام از این چهار کاراکتر منتشر شده را بخوانید. لازم به ذکر است، در کتاب‎های کمیک، کریستینا، نام مادر جسی کاستر است.

مادربزرگ مری لانژل – یک روح‎گرا با قدرت‎های حقیقی است که می‎تواند جادو و طلسم بسازد و حتی با بهایی مناسب، مرده را زنده کند. با پرداختن دستمزد یا دادن روحتان، عطش مادربزرگ برای جوانی ابدی را تغذیه می‌کنید. او مسن، سرسخت و بدجنس است ولی فراتر از حد و اندازه باهوش است. او تنها خانواده زنده جسی است و جسی را دوست دارد.

تی سی – او سرباز و سرایداری وفادار برای مادربزرگ است. فردی پرطاقت و مکار است که به راحتی به شما در مورد انحرافاتش می‎گوید، چه خواسته باشید، چه نخواسته باشید. در حالی که او ممکن است دوستانه‎ترین فردی باشد که تاکنون دیده‏‎اید ولی همیشه مواظب پشت سر خود باشید.

جودی – او عظیم و رعب‎آور است و سرچشمه خطر می‎باشد. او همانند یک جلاد و مجری برای مادربزرگ است و تنها کسی است که جسی تاکنون او را در مبارزه شکست نداده است. او اصلا گول نمی‎خورد.

کریستینا – او توانا و کارآمد است و دارای چهره می‎باشد که مشتریان را به کسب و کار خانوادگی آنها جذب می‎کند. کریستینا همچنین به خوبی پنهان و مخفی می‎شود ولی از کارش متنفر است و آرزو و رویاهایی خارج از زندگی فعلی‎اش دارد ولی مجبور است از فرزندش محافظت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *