بیاتومگ – تریلر و پوستر فیلم Benji (بنجی) منتشر شده است. این فیلم محصول نتفلیکس، در واقع بازسازی‎ای از فیلمی کلاسیک به همین نام است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید و پوستر را نیز مشاهده کنید.

کمپانی نتفلیکس با فیلم بنجی، سلطه خود را به فیلم‎های خانوادگی و دوستانه گسترش می‎دهد. فیلم بنجی یک سگ چند نژادی دوست‎داشتنی و مهربان را نشان می‎دهد که در نقش اصلی ظاهر می‎شود تا به آنها کمک کند تا مشکلاتشان حل شود.

این فیلم جدید قرار است بازسازی فیلم‎های کلاسیک باشد. این فیلم با بازی داربی کمپ (Big Little Lies)، گابریل بیتمن (Lights Out)، جرورد هاینز (Empire) و کایل سنچز (The Purge: Anarchy) می‎باشد. این داستان از دیدگاه کاراکتر کارتر با بازی داربی کمپ بازگو می‎شود و در آن، زمانی که کارتر و خواهرش از مدرسه بازمی گردند، بنجی ظاهر می‎شود. این دو بر خلاف میل مادرشان، این سگ را در میان خود می‎پذیرند و او را در اتاقشان نگه‎داری می‎کنند و در نهایت، در صحنه‎ای خنده‎دار، مادرشان از راز آنها باخبر می‎شود.

تولید این فیلم را کمپانی Blumhouse برعهده دارد، کمپانی‎ای که بیشتر برای ساخت فیلم‏‎های ترسناکی همچون Get Out (برو بیرون) و Happy Death Day (روز مرگ مبارک) شناخته می‎شود. این فیلم روز جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ (۱۶ مارس ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر فیلم Benji (بنجی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

پوستر فیلم Benji (بنجی)

فیلم Benji (بنجی)
فیلم Benji (بنجی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *