خانه آخرین خبرها چاد استاهلسکی فیلم Sandman Slim (سندمن اسلیم) را کارگردانی می‎کند

چاد استاهلسکی فیلم Sandman Slim (سندمن اسلیم) را کارگردانی می‎کند

۰
چاد استاهلسکی و دیوید لیچ - فیلم John Wick (جان ویک)

بیاتومگ – بدلکار سابق و کارگردان فیلم John Wick (جان ویک)، چاد استاهلسکی، برای کارگردانی فیلم Sandman Slim (سندمن اسلیم) انتخاب شده است. این فیلم، اقتباسی سینمایی از مجموعه کتاب فانتزی و بسیار مورد تحسینی نوشته ریچارد کادری است. در میان تمام فیلم‎های اکشن-محوری که تاکنون این فیلمساز در آن دخیل بوده، این فیلم می‎تواند به خوبی آغازگر مجموعه فیلمی بر اساس کاراکتر خواهان انتقامی باشد که همراه با خشونت فراطبیعی است.

استالهسکی در ابتدا به عنوان یک بدلکار در فیلم‎هایی همچون The Matrix (ماتریکس)و The Crow (کلاغ) آوازه‎ای برای خود دست و پا کرد. ولی در ادامه، در کنار دیوید لیچ به کارگردانی فیلم John Wick (جان ویک) مشغول شد. توانایی او در ساخت سکانس‎های اکشن و تیراندازی سبب شد تا او به تنهایی کارگردانی فیلم John Wick: Chapter Two (جان ویک: بخش دوم) و همچنین John Wick: Chapter Three (جان ویک: بخش سوم) را در دست بگیرد.

چاد استاهلسکی و دیوید لیچ - فیلم John Wick (جان ویک)
چاد استاهلسکی و دیوید لیچ – فیلم John Wick (جان ویک)

در گزارش‎های تازه آمده که استاهلسکی برای کارگردانی فیلم سندمن اسلیم انتخاب شده که در صورت موفقیت فیلم، می‏‎تواند آغازگر یک مجموعه فیلم باشد. اولین رمان سندمن اسلیم در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و به عنوان یکی از بهترین رمان‎های فانتزی ماورالطبیعی انتخاب شد. تاکنون این مجموعه رمان دارای ۹ کتاب است که آخرین آن در ژوئن سال ۲۰۱۷ منتشر شده است.

کمپانی Studio 8 حقوق این کتاب‏‎‎ها را خریداری کرده و نویسنده کری ویلیامسون (What Happened to Monday) وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم را برعهده گرفته است. داستان فیلم در مورد کاراکتری به نام جیمز استارک ملقب به سندمن اسلیم است. جیمز استارک کم سخن توسط جادو به جهنم تبعید می‎شود. ولی ۱۱ سال بعد و پس از سال‎ها مبارزه با اهریمن‎های غیرقابل توقف، او از جهنم می‎گریزد و به یک شورشی فراطبیعی تبدیل می‎شود که مصمم است تا از قاتل معشوقه‎اش انتقام بگیرد. و بنابراین، او در میان خیابان‎های لس آنجلس سرگردان می‎شود و در مسیر جستجویش، با خون‎آشام‎ها و دیگر موجودات فراطبیعی برخورد می‎کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *