بیاتومگ – پس از مدتی طولانی، سرانجام شبکه اف‎ایکس اولین تریلر از سریال Atlanta: Robbin’ Season (آتلانتا: فصل رابین) را منتشر کرده که در واقع، فصل دوم سریال Atlanta (آتلانتا) ساخته و با بازی دونالد گلاور می‎باشد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

سریال آتلانتا پس از اینکه در سال ۲۰۱۶ سر و صدایی به پا کرد، توانست چراغ سبزی برای ساخت فصل دومش نیز بگیرد. هرچند، اعلام شد که به دلیل برنامه کاری شلوغ گلاور، حدود یک سال طول خواهد کشید تا فصل دوم عرضه شود. دونالد گلاور مدتی است که مشغول بازی در فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) است. علاوه بر او، دیگر بازیگر این سریال یعنی ززی بیتز نیز به دلیل حضور در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، نمی‎توانست زودتر از این برای فیلمبرداری فصل دوم سریال آتلانتا حاضر شود.

با این حال، بازیگران سریال آتلانتا با وجود برنامه کاری شلوغشان، توانستند فصل دوم را مهیا کنند تا پخش آن از تاریخ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ (۱ مارس ۲۰۱۸) آغاز شود. علاوه بر گلاور و بیتز، دیگر بازیگران سریال شامل برایان تایری هنری و لیکیت استاینفلد می‎باشد.

تریلر سریال Atlanta: Robbin’ Season (آتلانتا: فصل رابین)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *