بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر پوستری جدید و نوستالژی برای فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) منتشر کرده که اشاره‎ای صریح به فیلم Back to the Future (بازگشت به آینده) دارد. این فیلم بر اساس رمانی محبوب به همین نام نوشته ارنست کلاین می باشد.

اتفاقات فیلم در سال ۲۰۴۵ رخ می‎دهد که در آن زمان، دنیا در آستانه هرج و مرج و فروپاشی قرار دارد. اما مردم، رستگاری را در یک واحه می‎یابند. این واحه، یک دنیای واقعیت مجازی در حال توسعه است که توسط جیمز هالیدی باهوش و غیرعادی ساخته شده است. زمانی که هالیدی می‎میرد، او ثروت عظیم خود را برای اولین فردی به جا می‎گذارد که پیامی پنهانی که او در جایی درون واحه پنهان کرده را پیدا کند. این موضوع رقابتی را ایجاد می‏‎کند که تمام دنیا را در بر می‎گیرد. زمانی که یک جوان غیرمحتمل به نام وید واتس تصمیم می‎گیرد که به رقابت بپیوندد، او از طریق یک جهان خیالی از راز، اکتشاف و خطر به درون جستجویی بسیار خطرناک وارد می‎شود.

بازیگران فیلم شامل تای شریدان، بن مندلسون، سایمون پگ، الیویا کوک، لینا وایته و مارک رایلنس می‎باشد. فیلمنامه فیلم را زاک پن و ارنست کلاین قلم زده‎اند و کارگردانی فیلم را استیون اسپیلبرگ برعهده دارد و قرار است در تاریخ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ (۲۹ مارس ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

پوستر فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده)

فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده)
فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *