بیاتومگ – صحنه میانه تیتراژ پایانی فیلم Justice League (لیگ عدالت) منتشر شده که در آن، فلش و سوپرمن در حال انجام مسابقه سرعت هستند. در زیر می‎توانید این ویدیو را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

همه می‎دانند که زاک اسنایدر، کارگردان فیلم، در مرحله پساتولید فیلم لیگ عدالت، از این پروژه خارج شد، هرچند شایعه‎ای وجود دارد که بر طبق آن، زاک اسنایدر قبل از مرحله پساتولید این پروژه را ترک کرده است. خروج اسنایدر سبب شد تا جاس ویدون سکان‎دار فیلمبرداری دوباره صحنه‎های کلیدی فیلم شود که منجر شد تا فیلم نهایی به طرز قابل‎توجهی متفاوت‎تر از نسخه اصلی برنامه‎ریزی شده باشد.

در حالی که فیلم لیگ عدالت به موفقیت مالی یا انتقادی که استودیو انتظارش را داشت، دست نیافت ولی با این وجود، به اندازه‎ای فروش داشته که بتوان آن را موفقیتی نسبتا قابل قبول دانست. و از آنجا که چندین پروژه دیگر از دنیای دی‌سی در راه است، کمپانی برادران وارنر قصد ندارد به این زودی به دنیای گسترده دی‎سی پایان بدهد. این صحنه میانه تیتراژ پایانی توسط جاس ویدون و تنها با هدف فان و سرگرم‎کننده بودن ساخته شده است. این صحنه، نمایان‎گر صحنه‎ای به همین صورت از کتاب‎های کمیکی است.

صحنه میانه تیتراژ پایانی فیلم Justice League (لیگ عدالت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *