بیاتومگ – صحنه پساتیتراژ پایانی فیلم Justice League (لیگ عدالت) منتشر شده که در آن، شاهد هستیم که لکس لوثر از زندان گریخته و پس از آن، ملاقاتی با دث‎استروک انجام می‎دهد تا لیگ مخصوص خودشان را تشکیل بدهند. در زیر می‎توانید این ویدیو را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

در حالی که فیلم لیگ عدالت به موفقیت مالی یا انتقادی که استودیو انتظارش را داشت، دست نیافت ولی با این وجود، به اندازه‎ای فروش داشته که بتوان آن را موفقیتی نسبتا قابل قبول دانست. و از آنجا که چندین پروژه دیگر از دنیای دی‌سی در راه است، کمپانی برادران وارنر قصد ندارد به این زودی به دنیای گسترده دی‎سی پایان بدهد. این صحنه پساتیتراژ پایانی توسط زاک اسنایدر ساخته شده که اشاره‎ای به تهدیدی تازه برای لیگ عدالت دارد. این سکانس به نوعی برای فیلم Justice League 2 (لیگ عدالت ۲) مقدمه‎چینی می‎کند. البته لازم به ذکر است که زاک اسنایدر قبل از شروع به ساخت فیلم اول لیگ عدالت، برنامه‎هایی برای دنباله آن یعنی لیگ عدالت ۲ داشت، ولی از آنجا که زاک اسنایدر در ادامه دنیای سینمایی دی‎سی دخالت چندانی نخواهد داشت، سرنوشت فیلم لیگ عدالت ۲ در هاله‎ای از ابهام قرار دارد.

در این صحنه پساتیتراژ، لکس لوثر از دث‎استروک می‎خواهد تا به لژیون نابودی بپیوندد. لکس لوثر به دنبال آن است تا چندین شخصیت شرور و منفی را گردهم بیاورد تا به مقابله با لیگ عدالت بروند. این صحنه همچنین اولین حضور دث‎استروک در دنیای سینمایی دی‎سی است. نقش دث‎استروک، این دشمن بتمن را جو منگنیلو بازی می‎کند.

صحنه پساتیتراژ پایانی فیلم Justice League (لیگ عدالت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دانلود و تماشا در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *