خانه آخرین خبرها دیو پاتل نقش دیوید کاپرفیلد را بازی می‎کند

دیو پاتل نقش دیوید کاپرفیلد را بازی می‎کند

۰
فیلم Lion (شیر)

بیاتومگ – دیو پاتل نقش دیوید کاپرفیلد را در اقتباسی تازه به نویسندگی و کارگردانی خالق سریال Veep (معاون رییس جمهور)، آرماندو اینوچی بازی می‎کند. این اقتباس تازه بر اساس رمانی به همین نام نوشته چارلز دیکنز است و اتفاقات آن در روزگار مدرن رخ می‎دهد.

این رمان دیکنز بسیار محبوب هست و قبلا نیز چندین اقتباس مختلف از آن صورت گرفته که شامل شش فیلم سینمایی، دو انیمیشن و پنج مینی‎سریال است. در کنار اینوچی، سایمون بکوِل نیز در قلم زدن فیلمنامه این اقتباس جدید نقش دارد. این رمان دیکنز به طور کلی با نام دیوید کاپرفیلد شناخته می‎شود چراکه عنوان اصلی آن بسیار طولانی است.

فیلم Lion (شیر)
فیلم Lion (شیر)

رمان، داستان کاپرفیلد را بازگو می‎کند، کسی که در کودکی برای زندگی به خانواده‎ای خدمتکار فرستاده می‎شود و سپس به مدرسه شبانه‎روزی می‎رود و در نهایت، در کنار یک ناپدری نامهربان مشغول به کار می‎شود. او پس از فرار و رفتن به پیش عمه‎اش، موفق می‎شود تا تحصیلات خود را تکمیل کند و به یک نویسنده موفق و ثروتمند تبدیل شود که به دنبال شادی و عشق است. گرچه کاپرفیلد در طی زندگی خود اعمال متعدد بی‎احترامانه و نادرست دید ولی همچنین با چندین آدم مهربان آشنا شد که به او و دیگران کمک کردند.

دیو پاتل اولین بازیگری است که به این پروژه می‎پیوندد. داستان صعود کاپرفیلد از فقر به ثروت متناسب با دیو پاتل است چراکه او قبلا نیز چنین نقش‎هایی را بازی کرده است. او نقش افرادی را در فیلم Slumdog Millionaire (میلیونر زاغه‏‎نشین) و Lion (شیر) بازی کرده که در کودکی در فقر بوده‎اند ولی در ادامه موفق شده‎اند به وضعیت مناسبی از لحاظ مالی دست پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *