بیاتومگ – مدیر استودیو مارول، کوین فیج، با اشاره به ساخت دنباله‎هایی برای فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)، اظهار داشته که داستان‎های بسیاری از این کاراکتر برای بازگو کردن در دنیای سینمایی مارول وجود دارد. در حال حاضر، فیلم پلنگ سیاه در میان تمام فیلم‎های مارول، بیشترین امتیاز را کسب کرده و انتظار می‎رود که فیلم فروش بسیار بالایی در گیشه داشته باشد.

چادویک بوزمن اولین حضورش در نقش پلنگ سیاه را در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) در سال گذشته شروع کرد. رایان کوگلر، کارگردان فیلم و جو روبرت کول فیلمنامه‎نویس فیلم پلنگ سیاه است. این فیلم در ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) اکران می‌شود.

فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)
فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

از آنجا که زمان زیادی طول کشید تا فیلم پلنگ سیاه ساخته شود، بسیاری از طرفداران نگرانند که شاید ساخت دنباله آن نیز طول بکشد ولی ظاهرا، این موضوع نگران کننده نیست. در حال حاضر، فیلم پلنگ سیاه از لحاظ انتقادی، موفقیت عظیمی بوده و انتظار می‎رود از لحاظ مالی نیز همین گونه باشد.

در مصاحبه‎ای تازه، از کوین فیج سوال شد که طرفداران انتظار چند فیلم پلنگ سیاه در آینده را می‎توانند داشته باشند. فیج علاوه بر پاسخ به این سوال، اظهار داشت که داستان‎های بسیاری برای اقتباس وجود دارد. او می‎گوید:

“ما همیشه گفته‎ایم که هر زمان بر روی یک فیلم کار می‎کنیم. اگر شما هر گونه ایده خوبی دارید، آن را درون فیلمی قرار بدهید که در حال ساختش هستید. اگر این کار را نکنید، ممکن است هیچ‎گاه قادر نباشید فیلم دیگری بسازید. به همین ترتیب، پلنگ سیاه حدود نیم قرن است که در کتاب‎های کمیک است و داستان‎های بسیار زیادی برای بازگو کردن وجود دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *