خانه آخرین خبرها مایکل بونویلین کارگردان فیلم Teddy Bears Are For Lovers (تدی خرس‎ها برای عاشقان‎اند) شد

مایکل بونویلین کارگردان فیلم Teddy Bears Are For Lovers (تدی خرس‎ها برای عاشقان‎اند) شد

۰
جو دانته

بیاتومگ – کارگردان فیلم Gremlins (گرملینز)، جو دانته، تهیه‎کنندگی اجرایی فیلم Teddy Bears Are For Lovers (تدی خرس‎ها برای عاشقان‎اند) را برعهده خواهد داشت. این فیلم کمدی ترسناک بر اساس فیلمی کوتاه و برنده جایزه به همین نام می‎باشد. فیلمبردار سریال Lost (گمشده)، مایکل بونویلین، با کارگردانی این فیلم، اولین کارگردانی خود را رقم خواهد زد.

دیوید ارنستو فیلمنامه این فیلم بر اساس داستانی از وندرول، متیو هاکسوورث و آلموگ اودین آنتونی را خواهد نوشت. فیلم کوتاه تدی خرس‎ها برای عاشقان‎اند، دانشجویی به نام کالین و دوست دخترش به نام سارا را دنبال می‎کند که توسط تدی خرس‎های قاتل مورد حمله قرار می‎گیرند. همانطور که متوجه می‎شویم، تمام این تدی خرس‎ها، هدایای کالین به دوست دخترهای سابقش بوده اند. فیلم سینمایی نیز همین موضوع را در پیش می‎گیرد و در آن، کالین تلاش خواهد کرد تا با جبران کردن برای دوست دخترهای سابقش، این نفرین را بشکند.

فیلم Gremlins (گرملینز)
فیلم Gremlins (گرملینز)

کارگردان افسانه‎ای، جو دانته که تهیه‎کنندگی اجرایی فیلم را برعهده دارد، این پروژه جدید را به یک پروژه کمدی ترسناک غیرمعمول توصیف کرده که پیوستگی‎هایی با فیلم گرملینز دارد. علاوه بر این، سازندگان این پروژه به دنبال آن هستند تا برای جلوه‎های ویژه فیلم، کمپانی Weta Workshop متعلق به پیتر جکسون را به خدمت بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *