خانه آخرین خبرها بازیگر جدیدی به سریال Titans (تایتان‎ها) اضافه شد

بازیگر جدیدی به سریال Titans (تایتان‎ها) اضافه شد

۰
برونو بیچیر

بیاتومگ – بازیگران سریال Titans (تایتان‎ها) همچنان در حال گسترش است و در همین راستا، برونو بیچیر (Narcos) برای ایفای نقش چیف یا رییس به این سریال اکشن-زنده محصول دی‎سی پیوسته است. کمپانی دی‎سی هنوز رسما نامی برای سرویس آنلاین خود اعلام نکرده است ولی از آنجا که سریال تایتان‎ها در اواخر سال جاری میلادی پخش خواهد شد، به زودی شاهد پرده‎برداری از نام این سرویس آنلاین خواهیم بود.

بازیگران نقش‎های اصلی سریال انتخاب شده‏‎ و بازیگران نقش‎های مکمل مختلف نیز در حال انتخاب شدن هستند و این نشان می‎دهد که این سریال دارای کاراکترهای بسیاری از کتاب‎های کمیک خواهد بود. در کنار قهرمانان اصلی سریال شامل رابین، بیست بوی، ریوِن، استارفایر و همچنین هاک و داو، ظاهرا چندین شخصیت شرور و ابرقهرمان شناخته شده نیز به این سریال خواهند پیوست.

برونو بیچیر
برونو بیچیر

خبری تازه حاکی از آن است که کاراکتر واندرگرل در سریال تایتان‎ها حضور خواهد داشت. هنوز شخصیت منفی اصلی سریال آشکار نشده ولی شایعاتی در مورد حضور ترایگان و راس‎الغول در این سریال به عنوان شرور و شخصیت منفی وجود دارد. در همین حین، از پیوستن شخصیت دیگری از دنیای دی‎سی به این سریال نیز پرده‎برداری شده است.

گزارش شده که برونو بیچیر برای ایفای نقش دکتر نایلز کولدر به سریال تایتان‎ها اضافه شده است. کولدر که با نام چیف نیز شناخته می‎شود، یک نابغه با اصول اخلاقی سوال‎برانگیز و مبهم است. بیچیر با حضور در سریال‎هایی همچون Absentia (ابسنیتا)، The Bridge (پل) و Narcos (نارکوس) در طی سالیان برای خود نام و آوازه‎ای دست‎وپا کرده است. فیلم پیش‎روی این بازیگر نیز فیلم اکشن، هیجان‎انگیز و جنایی Sicario 2: Soldado (سیکاریو ۲: سولدادو) خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *