جنیفر انیستون و جاستین ثرو

بیاتومگ – جنیفر انیستون و جاستین ثرو از یکدیگر جدا شدند ولی به نظر می‎رسد که شکاف در رابطه آنها یک شبه به وجود نیامده است. بنابر گزارش‎ها، جدایی آنها برای مدتی است که در جریان بوده و یکی از عوامل اصلی که سبب جدایی آنها شده، اختلاف اساسی در مورد محل زندگی‎شان بوده است.

جاستین ثرو خود را به عنوان یک نیویورکی می‌بیند و هیچگاه خواهان زندگی در هالیوود نبوده است. منبعی گفته:

“او در شهر نیویورک بودن را بیشتر ترجیح می‎دهد و برای مدتی طولانی، این مشکلی اساسی برای آنها بوده است.”

این منبع در ادامه اضافه می‎کند که ریشه‎های این بازیگر عمیقا در شهر نیویورک قرار دارد و جاستین ثرو دوستان و آشنایانی دارد که همه در این شهر می‎باشند. منبع می‎گوید:

“جاستین دوستان بسیار متنوعی دارد و او خوشحال است که همه دوستانش در صنعت سینما نیستند. او با افرادی در دنیای رستوران، نویسندگان، کمدین‎ها، هنرمندان و هنرمندان خالکوبی دوست است. او دوستان گلچینی دارد و او چنین دوستانی در لس آنجلس ندارد.”

در همین حال، منبع اظهار کرده که جنیفر انیستون، با وجود اینکه دوران کودکی‎اش و اوایل دوران بازیگری‎اش را در نیویورک گذرانده، چنین احساسی در مورد شهر نیویورک ندارد. علاوه بر این، تجربیات این دو بازیگر در مورد زندگی در نیویورک، بسیار متفاوت است. منبع اضافه می‎کند:

“جاستین ثرو به راحتی می‎تواند سوار موتور شود، در محله قدم بزند، به رستوران و مشروب‎فروشی برود و کسی مزاحمش نشود ولی در مورد جنیفر انیستون اینگونه نیست، پاپاراتزی‎ها همیشه اطراف او هستند.”

جنیفر انیستون و جاستین ثرو
جنیفر انیستون و جاستین ثرو

منبع در مورد تلاش‎های زیاد جاستین ثرو برای اینکه علاقه جنیفر به این شهر را زیاد کند، گفت:

“جاستین می‎خواست تا او در شهر نیویورک راحت و آسوده باشد. او حتی با پاپاراتزی‎ها صحبت کرد و از آنها خواست تا تنها روزی یک مرتبه از او عکس بگیرند و سپس او را به حال خود رها کنند. از همین رو، جنیفر نیز موافقت کرد تا از آپارتمان خود بیرون بیاید که سبب خوشحالی‎اش می‎شد.”

با این حال، با وجود اینکه آنها پس از مدتی به لس آنجلس نقل مکان کردند، ولی مشکل همچنان پابرجا بود. انیستون و ثرو که در آگوست سال ۲۰۱۵ در مراسمی خصوصی در خانه‎شان در بل-ایر کالیفرنیا ازدواج کرده بودند، در بیانیه‎ای، از جدایی خود خبر داده‏‎اند. این بیانیه به این صورت است:

“در راستای کاهش هر گونه حدس و گمان، ما تصمیم گرفتیم تا جدایی خودمان را اعلام کنیم. این تصمیم در اواخر سال ۲۰۱۷ به صورت دوستانه و دوجانبه گرفته شده است. ما دو دوست خوب هستیم که تصمیم گرفته‎ایم راه خودمان به عنوان زن و شوهر را از یکدیگر جدا کنیم ولی ما همچنان امیدواریم که به رابطه دوستی خود ادامه بدهیم.”

“به طور معمولی ما این کار را به صورت خصوصی انجام می‎دهیم ولی از آنجا که بازار شایعات به دنبال فرصتی برای ساختن شایعه است، ما خواستیم تا حقیقت را به طور مستقیم بیان کنیم. علاوه بر این، ما همچنان مصمم هستیم تا احترام و عشق عمیقی که نسبت به یکدیگر داشته‎ایم را حفظ کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *