بیاتومگ – در اولین تصویر منتشر شده از فیلم Son Of Shaft (پسر شفت)، ساموئل جکسون، جسی تی آشر و ریچارد راوندتری زیبا و شیک به نظر می‎رسند. این تصویر را در زیر مشاهده می‎کنید.

فیلم اصلی شفت محصول سال ۱۹۷۱ به لطف بازی منحصر به فرد ریچارد راوندتری و موسیقی متن فوق العاده‌ای از مرحوم آیزاک هایز به عنوان فیلمی کلاسیک با حضور شخصیت اصلی سیاه‌پوست در نظر گرفته می‎شود. موفقیت فیلم سبب ساخت دو دنباله از آن شد که به نام‎های Shaft’s Big Score (ضرب شست بزرگ شفت) و Shaft In Africa (شفت در آفریقا) می‎باشد.

در سال ۲۰۰۰ فیلمی بازسازی/دنباله از سری فیلم‎های شفت با بازی ساموئل ال جکسون در نقش اصلی ساخته شد. در این فیلم جدید کاراکتر جکسون، برادرزاده کاراکتر فیلم‎های اصلی بود و در چند صحنه از فیلم جدید ریچارد راوندتری نیز حضور داشت. دیگر بازیگران فیلم نیز کریستین بیل، جفری رایت و تونی کالتی بودند و در حالی که فیلم چندان پر سر و صدا نبود، توانست نقدهای نسبتا خوب و سود معقولی بدست بیاورد.

حال در فیلم پسر شفت، جسی تی آشر قرار است نقش پسر کاراکتر جان شفت با بازی جکسون را به تصویر بکشد. کارگردانی این فیلم برعهده تیم استوری است و این فیلم برای اکران در ژوئن سال ۲۰۱۹ (خرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

اولین تصویر فیلم Son Of Shaft (پسر شفت)

فیلم Son Of Shaft (پسر شفت)
فیلم Son Of Shaft (پسر شفت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *