بیاتومگ – بر طبق مصاحبه‎ای تازه، کاراکتر شاه نرئوس با بازی دولف لاندگرن در فیلم Aquaman (آکوامن) تغییری اساسی و بزرگ نسبت به کتاب‎های کمیک خواهد داشت. از آنجا که این فیلم، اولین فیلم کمپانی دی‎سی پس از ناامیدی و شکست فیلم Justice League (لیگ عدالت) از لحاظ مالی و انتقادی می‎باشد، مسئولیت سنگینی بر روی دوشش قرار دارد. علاوه بر این، فیلمبرداری فیلمی که در آن، کاراکترها در زیر آب زندگی می‎کنند، حتی به این بار سنگین می‌افزاید.

اگر فیلم آکوامن با شکست روبه‎رو شود، مشکل از بازیگران نبوده است، چرا که کارگردان جیمز وان جمع بازیگران بااستعدادی را گردهم آورده که علاوه بر جیسون موموا و امبر هرد شامل نیکول کیدمن در نقش مادر آکوامن به نام آتلانتا، تمیورا موریسون در نقش پدر آکوامن، پاتریک ویلسون در نقش برادر آکوامن با نام مستعار ارباب اقیانوس، یحیی عبدالمتین ۲ در نقش بلک مانتا و ویلم دافو در نقش وولکو اشاره کرد. فیلم آکوامن قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.

دولف لاندرگرن – فیلم Aquaman (آکوامن)

در کتاب‎های کمیک، زمانی که شاه نرئوس و ملکه مرا در زبل زندگی می‎کردند، علاقه‎ای میان این دو شکل می‎گیرد. قبل از اینکه آنها ازدواج کنند، ملکه مرا به ماموریتی برای به قتل رساندن آکوامن فرستاده می‎شود ولی به جای اینکار، عاشق او می‎شود. با این حال، در مصاحبه‎ای، لاندرگرن تایید کرده که رابطه نرئوس و مرا به‎شدت نسبت به کتاب‎های کمیک متفاوت است. این دو به جای اینکه با یکدیگر نامزد باشند، در واقع، در دنیای سینمایی دی‎سی، پدر و دختر هستند. لاندرگرن می‌گوید:

“شاه بودن حس خوبی دارد. اساسا من سعی دارم تا صلح و آرامش را به همراه امبر هرد حفظ کنم که نقش دختر من را بازی می‎کند. او سعی دارد تا من را متقاعد کند تا به جبهه حق بپیوندم. علاوه بر این، مادر آکوامن با بازی نیکول کیدمن را داریم. ما در تلاش‎ایم تا از جنگ میان افراد ساکن در سطح آب و مردم آتلانتیس جلوگیری کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *