خانه آخرین خبرها کارگردان فیلم Call of Duty (ندای وظیفه) خواهان همکاری با تام هاردی و کریس پاین است

کارگردان فیلم Call of Duty (ندای وظیفه) خواهان همکاری با تام هاردی و کریس پاین است

۰
فیلم This Means War (این یعنی جنگ)

بیاتومگ – به نظر می‎رسد استفانو سولیما، کارگردان فیلم Call of Duty (ندای وظیفه)، یکی از طرفداران کارهای تام هاردی و کریس پاین می‎باشد و احتمالا، خواهان حضور آنها در فیلم ندای وظیفه می‎باشد. در راستای جلب توجه مخاطبان، چندین عامل وجود دارد که می‌تواند یک فیلم را به اوج برساند. یکی از بزرگترین عامل‎ها نیز استفاده از بازیگران موجود و مشهور در راستای جذب طرفداران زیاد است. برای چندین سال است که فیلم‎های اقتباسی از بازی‎های ویدیویی در حال انجام این کار هستند و حال نیز فیلم ندای وظیفه قرار است همین راه را در پیش بگیرد.

در حال حاضر، مذاکراتی با سولیما برای کارگردانی فیلم ندای وظیفه در جریان است و حتی اگر قراردادش رسمی شود، این پروژه همچنان در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. در حال حاضر، فیلمنامه‎ای توسط کیران فیتزجرالد نوشته شده ولی هنوز بازیگری به این پروژه نپیوسته است. مطمئنا این پروژه به دنبال آن است تا با جذب بازیگران نامدار، فروش بالایی در گیشه بدست بیاورد.

فیلم Call of Duty (ندای وظیفه)
فیلم Call of Duty (ندای وظیفه)

در مصاحبه‎ای با سولیما، او آشکار کرد که از طرفداران کارهای تام هاردی و کریس پاین است. در حالی که این به معنای علاقه سولیما برای حضور این دو در فیلم ندای وظیفه نیست، ولی طوری که سولیما در مورد این دو سخن می‎گفت، مطمئنا آنها در لیست بازیگران مورد نظر این کارگردان برای فیلم ندای وظیفه است. او در مورد کارهای تام هاردی می‎گوید:

“منظورم این است که من تقریبا تمام فیلم‌های او را دوست دارم. من مشتاق فیلم Venom (ونوم) هستم. حتی در فیلم Mad Max (مکس دیوانه)، او عالی بود.”

سولیما در مورد کریس پاین نیز اظهار داشت:

“او سرسخت اما هوشمند می‎باشد و می‎تواند دارای حس شوخ‌طبعی باشد ولی همچنین می‎تواند در نقش‎های پرشور و چشمگیر حضور یابد. من زمانی را دوست دارم که شما احساس می‎کنید که یک بازیگر می‎تواند با اختلاف مختصر و رنگ‎مایه متفاوت بازی کند چراکه این به معنای آن است که بازیگر خوبی هست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *