خانه آخرین خبرها کریستوفر نولان ۲۵مین فیلم جیمز باند را کارگردانی نخواهد کرد

کریستوفر نولان ۲۵مین فیلم جیمز باند را کارگردانی نخواهد کرد

۰
کریستوفر نولان - 25مین فیلم جیمز باند

بیاتومگ – خبری بد برای طرفداران فیلم‎های جیمز باند، کریستوفر نولان تایید کرده که مطمئنا او ۲۵مین فیلم جیمز باند با نام Bond 25 (باند ۲۵) را کارگردانی نخواهد کرد. این فیلم، پنجمین و شاید آخرین حضور دنیل کریگ در این مجموعه فیلم باشد که بر اساس کتاب‎هایی نوشته ایان فلمینگ است.

با وجود بازگشت دنیل کریگ، کارگردان سم مندز و همچنین بازیگر کریستوفر والتز برای این فیلم بازنخواهند گشت. سم مندز تاکنون کارگردانی دو فیلم جیمز باند با نام‎های Skyfall (اسکای‎فال) و Spectre (اسپکتر) را برعهده داشته ولی پس از عملکرد نه چندان خوب فیلم اسپکتر در گیشه، سم مندز تایید کرد که این فیلم، آخرین فیلم جیمز باند به کارگردانی او خواهد بود. همین نیز سبب شد تا جستجویی بزرگ برای پیدا کردن کارگردانی تازه آغاز شود.

کریستوفر نولان
کریستوفر نولان

چندین کارگردان بزرگ برای کارگردانی فیلم باند ۲۵ مورد نظر هستند اما در مصاحبه‎ای تازه، کریستوفر نولان تایید کرد که او به دنبال کارگردانی این فیلم نمی‎باشد. او گفت:

“من آن کارگردان مورد نظر نخواهم بود. این موضوع قطعی است. فکر می‎کنم هر زمان که آنها در حال به خدمت گرفتن کارگردانی تازه هستند، شایعه‎ای در مورد حضور من بر روی صندلی کارگردان آن فیلم شکل می‎گیرد.”

با اینکه کریستوفر نولان تایید کرده که فیلم باند ۲۵ را کارگردانی نخواهد کرد ولی از علاقه‎اش برای کارگردانی فیلم‎های بعدی این مجموعه فیلم‎ها گفته است. او اظهار کرد:

“من دوست دارم تا در زمانی یک فیلم جیمز باند بسازم و فکر می‎کنم تهیه‎کنندگان این فیلم‎ها، کار شگرف و فوق‎العاده‎ای انجام دادند و سم مندز نیز در آخرین فیلم‎های جیمز باند، کار بسیار بزرگ و عظیمی انجام داد، پس عملا آنها به من نیاز ندارند. ولی من همیشه از این فیلم‎ها الهام گرفته‎ام و دوست دارم روزی یک فیلم جیمز باند بسازم.”

“من این کاراکتر و فیلم‎ها را دوست دارم و از این فیلم‎ها بسیار الهام گرفته‎ام و هرکس که فیلم‎های من را دیده باشد، به این موضوع پی خواهد برد. ولی در صورتی شما می‎خواهید که فیلمی از چنین مجموعه‌ایی بسازید که بتوانید چیزی تازه به آن اضافه کنید و این کار لازم و ضروری باشد. و در حال حاضر، فکر می‎کنم آنها کارشان را بدون من بسیار خوب و عالی انجام می‎دهند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *