بیاتومگ – تیزری تازه از نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) منتشر شده که در زیر می‎توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در این تیزر، شاهد چگونگی فرار ناجیان از پناهگاه محاصره شده توسط زامبی‎ها از دیدگاه مورگان جونز هستیم.

به دنبال قسمت آخر نیمه ابتدایی فصل، تمام نقشه‌کشی‎های دقیق و برنامه‎ریزی‎شده ریک نقش برآب می‎شود و حال متوجه می‌شویم که این اتفاقات به طور کامل به دلیل اعمال بی‌پروایانه دریل نبوده است. در واقع، این نبوغ یوجین بوده که سبب شده تا ناجیان از دامی که گرفتارش شده بودند، آزاد شوند. ولی در حالی که اعتراف دوایت نشانه خوبی از همکاری تیمی آنها می‌باشد و مگی از رویارویی‎های قبلی خود با نیگان درس می‎گیرد، ریک با فقدان دیگری روبه‎رو می‎شود که بدون شک، کینه او نسبت به نیگان را بیش از پیش خواهد کرد.

این تیزر نشان می‎دهد که چگونه ناجیان با استفاده از گلوله‎هایی که توسط یوجین ساخته شده‎اند، راهی از میان زامبی‎های اطراف پناهگاه برای خود باز می‎کنند. با وجود تلاش‎های مورگان برای کُند کردن آنها و گزارش کردن وضعیت، ناجیان ثابت کردند که دارای نقشه‎ای بسیار خوب هستند. پخش ادامه فصل ۸ سریال مردگان متحرک از روز دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ شروع می‌شود.

تیزر نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *