بیاتومگ – پوستر تازه‎ و سبک قدیمی‎ای برای فیلم Death Wish (آرزوی مرگ) منتشر شده که در آن، ادعا می‎شود بروس ویلیس برگشته است. این فیلم بازسازی فیلم کلاسیک و انتقام جویانه‎ای به همین نام می‎باشد که در زمان اکرانش در سال ۱۹۷۴ به شدت جنجال به‎پا کرد.

فیلم جدید آرزوی مرگ به کارگردانی الی روث است و در آن، علاوه بر بروس ویلس، بازیگران دیگری شامل وینست دونوفریو، الیزابت شو، کامیلا مورون، دین نوریس و کیمبرلی الیس حضور دارند.

در فیلم آرزوی مرگ، دکتر پاول کرسی (بروس ویلیس) یک جراح است که به هنگامی که در اتاق اورژانس حضور دارد، پسامدهای خشونت شیکاگو را مشاهده می‎کند، تا اینکه همسرش (الیزابت شو) و دخترش (کامیلا مورون) در خانه برون شهری خود مورد حمله قرار گرفتند. از آنجا که پلیس با پرونده‎های جنایی زیادی مشغول است و دکتر پاول نیز به دنبال انتقام می‎باشد، او برای برقراری عدالت به شکار مهاجمان خانه‎اش می‎رود. همانطور که قاتل‎ بی‎نام و نشان جنایتکاران توجه رسانه‎ها را جلب می‎کند، شهر در تعجب است که آیا این کشنده جنایتکاران، یک فرشته نگهبان است یا اینکه فقط ماشینی کشتار می‌باشد. سرنوشت و خشم در فیلم هیجان انگیز و اکشن آرزوی مرگ به هم برخورد می‎کنند.

این فیلم قرار بود در سال ۲۰۱۷ به اکران دربیاید ولی در نهایت تاریخ اکران آن به ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ (۲ مارس ۲۰۱۸) تغییر یافت.

پوستر فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)

فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)
فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *