خانه آخرین خبرها آوریل بالبی به سریال Titans (تایتان‎ها) پیوست

آوریل بالبی به سریال Titans (تایتان‎ها) پیوست

۰
آوریل بالبی - سریال Titans (تایتان‎ها)

بیاتومگ – سریال Titans (تایتان‎ها)، آوریل بالبی را برای به تصویر کشیدن کاراکتر ابرقهرمان الستی گرل انتخاب کرد. دی‎سی سال‎های زیادی قصد ساخت سریال اکشن-زنده تایتان‎های نوجوان را داشت تا اینکه سرانجام تصمیم گرفت تا با راه‎اندازی سرویسی آنلاین خود، این سریال را بر روی این سرویس عرضه کند.

کمپانی دی‎سی هنوز رسما نامی برای سرویس آنلاین خود اعلام نکرده است ولی از آنجا که سریال تایتان‎ها در اواخر سال جاری میلادی پخش خواهد شد، به زودی شاهد پرده‎برداری از نام این سرویس آنلاین خواهیم بود.

سریال Titans (تایتان ها)
سریال Titans (تایتان ها)

با اینکه سریال تایتان‎ها به راه‎اندازی سرویس آنلاین دی‎سی کمک می‎کند ولی تنها تیم ابرقهرمانی جوانی نیست که به دنیای مشترک دی‎سی می‎پیوندد. اخیرا متوجه شده‎ایم که تیم Doom Patrol (گشت مرگ) قرار است در سریال تایتان‎ها حضور یابند، پس سرانجام طرفداران شاهد حضور این گروه محبوبشان در سریالی اکشن-زنده خواهند بود و به دنبال این خبر نیز دی‎سی در حال معرفی بازیگران هر کدام از اعضای تیم می‎باشد.

بنابر گزارش‎های تازه، آوریل بالبی (Drop Dead Diva) برای ایفای نقش الستی گرل به سریال تایتان‎ها پیوسته است. این کاراکتر به نام ریتا فار است، که در معرض گاز یک آتشفشان قرار گرفته و به او توانایی تغییر سایز را داده که اجازه می‎دهد کِش بیاید و رشد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *