بیاتومگ – شبکه بی‎بی‎سی پوستر و طراحی لوگوی تازه‎ای برای فصل ۱۱ سریال Doctor Who (دکتر هو) منتشر کرده است که در زیر مشاهده می‎نمایید. به دنبال قسمت ویژه کریسمس سریال دکتر هو که همراه با آغازبه‎کار جوی ویتاکر در نقش اصلی بود، این سریال ۵۵ ساله در مورد یک بیگانه مسافر در زمان و فضا در پاییز سال جاری میلادی بازخواهد گشت. لوگوی جدید سریال نیز در عین اینکه به گذشته اشاره دارد، نشان‎دهنده آینده می‎باشد.

سریال دکتر هو یکی از طولانی‎ترین سریال‏‎ها در تاریخ است و شروعش به نوامبر سال ۱۹۶۳ بازمی‎گردد. در طی این سالیان، این سریال شاهد حضور دوازده بازیگر در نقش اصلی، بیش از ۵۰ همراه نقش اصلی و حدود ۱۲ تغییر لوگو بوده است. فصل پیش‎رو سریال، احتمالا یکی از ترقی‎خواه‎ترین فصل‎های سریال خواهد بود، چراکه برای اولین بار، یک بازیگر زن برای نقش دکتر هو انتخاب شده و لوگوی آن متناسب با دنیای مدرن تغییر پیدا کرده است.

در راستای معرفی لوگوی تازه که رنگی مشابه لوگوی استفاده شده در طی سال‎های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ دارد، بی‎بی‎سی یک ویدیوی ۱۶ ثانیه‎ای منتشر کرده که تاردیس یا ماشین زمان را در حال سفر در زمان یا فضا نشان می‎دهد. رنگ‎مایه کلی این تیزر کوتاه، به طور واضح تیره و مرموز است ولی جزییات اندکی از داستان و موضوع در آن دیده می‎شود. احتمال می‎رود که شهاب سنگ‎های یاقوت‎رنگ شناور در واقع بقایای سیاره وطن دکتر هو یعنی گالیفری باشند ولی این احتمال بسیار کم است.

 لوگوی فصل ۱۱ سریال Doctor Who (دکتر هو)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۱۱ سریال Doctor Who (دکتر هو)

فصل 11 سریال Doctor Who (دکتر هو)
فصل ۱۱ سریال Doctor Who (دکتر هو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *